Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Tinderen 29 nőnek írtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen 29 nőnek írtam eddig, de csak 2-vel tudtam randizni, akkor béna vagyok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 15:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez egy nagyon jó arány. Már százszor leírtam, olvasok külföldi oldalakat (német, angol, orosz nyelvű) nem ilyen témában, de néha feljön ez is és a nemzetközi tapasztalat is az, hogy átlagos vagy kicsit jobban kinéző fasziként kb. az alábbi várható el (nőkre ez nem igaz, nálunk nagyon más világ van):

• 100 jobbrahúzásból lesz 1 match

• 10 match-ből lesz 1-2 chat

• 20-30 chatből lesz 1 randi

• sex meg kitudja mennyi, nem sok az biztos...


Úgyhogy elég jól nézhetsz ki.

2022. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Annyira nem nézek ki jól, a photofeeleren a képeimet 7.1-8.2 között szokták értékelni az attractive skálán.
2022. jún. 30. 17:31
 13/25 VincentLaw ***** válasza:
Most gondolj bele azokba, akiket 3-ra, meg ilyenekre értékelnek. Engem ott 5,5-6,5 között szoktak belőni, de ezzel kb az online térben a sikerrátám a 0-hoz konvergál :D
2022. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Engem 3.5-re értékeltek photofeeleren :). Soha nem is volt még senkim. Nem véletlen. Nem is lesz :).
2022. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nekem is vannak képeim, amiket ilyenre értékelnek, de ez nem jelent semmit (meg az sem, ha egy képet jobbra értékelnek)


Én csak azért töltöttem fel, mert többen is javasolták aztán rájöttem, hogy felesleges, mert az ottani emberek nagy része csak azért szavaz a képekre, hogy ő is tudja a sajátját véleményeztetni, ezért kb az emberek nagyobbik része csak gyorsan végig pörgeti, ameddig max nem lesz a karmájuk. :D


Másrészről pedig olyan emberek használják, akik a saját képeikről sem tudják eldönteni, hogy jó-e, akkor az ilyen emberek mennyire adnak releváns pontszámot más képéről? :D


Minden esetre az egész Tinder picit önbizalom romboló, jobban járnék ha random a nekem tetsző nőkhöz, (akik épp nem sietnek valahova, hanem látszik rajuk, hogy ráérnek), odamennék és megpróbálkoznék élőben náluk :D

2022. jún. 30. 17:41
 16/25 A kérdező kommentje:
Mondom a Photofeeler nem ér semmit, felejtsétek is el, csak rombolja az önbizalmatokat, fel a fejjel!
2022. jún. 30. 17:42
 17/25 anonim ***** válasza:
Photofeeler az egy relatíve új dolog, én már régi vagyok :). Nem az ottani pontszámom miatt nem volt még senkim, hanem mert tényleg szarul nézek ki, de sajna nekem is csak szép nők tetszenek. Így megy ez...
2022. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nem releváns, emlékszem, nekem 2 ugyanolyan képemre is 2 különböző pontszámot adott ki (7.1 illetve 7.8)
2022. jún. 30. 17:53
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem 300 párból 2 randi, viszont nem írtam rá mindenkire. 25F
2022. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Annyira nem nézek ki jól, a photofeeleren a képeimet 7.1-8.2 között szokták értékelni az attractive skálán."


De, nagyon jól nézel ki. Éppen azért amit ki is fejtettél lejjebb. A fél társaság ott nulláz mindenkit és így vagy simán 7 felett. Nem tudom valaha hallottam-e olyanról aki elérte a 8-at :)

2022. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!