Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti mennyire néztek le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mennyire néztek le egy diplomás férfit, ha nem a szakmájában dolgozik az államnak nem túl magas bérért (pl mentős, ápoló, tanár, köztisztviselő, stb), hanem elmegy kukásnak 100 ezer ft-ért többért?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jún. 22. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Diplomásként katonaként dolgozok mert mindig is az akartam lenni. Nem csak hogy élvezem, jobban is keresek és a párom is boldogabbnak lát. Úgyhogy nem igazán néz le, mert mellette ugyanúgy megmaradtam értelmiség nem butultam le: olvasok, kulturális igényeim megmaradtak stb. És itt bent ugyanezt látom a hasonló embereken
2022. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első valaszolok, ti kukas alatt a kocsi soforjet ertitek? Szerintem a kukasok azok akik hátul állnak és szedik össze a kukakat, borítják bele tartalmukat a kocsiba. Úgy hallottam belőlük mindig hiány van. Extra eronletet igénylő munka.
2022. júl. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12: egy fenét, azt bárki meg tudja csinálni. Nézd meg a külföldi kukás melókat is, C-kat jogsi kell hozzá (meg nyelvtudás).


De nézzük meg az FKF-et, ott is az első helyen van a sofőr állás:


[link]

2022. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként meg felejtsük már ezt a prolifétist, hogy "egyszerű munkára egyszerű melós(xD) kell, amit bárki meg tud csinálni". A szocializmus véget ért! Ma már nincs eccerű melós! Ha valaki fizikai munkára adja a fejét, akkor is KARRIERT választ. Ha valaki sofőr akar lenni, akkor azt, ha villanyszerelő akkor azt, ha bádogos akkor azt. Mindegyik ÉVEK és tanulás kérdése. Az a korszak, amikor csak úgy be lehetett ugrani a melókba, az már régen elmúlt!
2022. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!