Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves vagyok eddig egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok eddig egyszer sem volt barátnőm. Jobb lesz ha már feladom?

Figyelt kérdés

Szeretnék emiatt nagyon idegesít hogy nincs és nem is tudok ismerkedni senkivel. Jobb lenne végleg elfelejteni ezt az egészet de nem tudom. Úgy gondolom ha eddig nem jött össze mi az esélye hogy legyen. 26 vagyok már ami nem kevés. Másoknak kb magától jön egy lány,teljesen véletlenszerűen,már jóval fiatalabban is. Nekem meg még ennyi idősen is semmi.

Amúgy is sok jóból kimaradtam már, ami örökre bántani fog. Sosem tudom meg milyen a tini szeretem meg milyen az amikor az ember nem szomorkodik emiatt évekig hogy neki miért nem jön össze semmi. Másnak meg miért jön össze már 15 évesen boldog kapcsolat.


2022. jún. 11. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 26 vagy, előtted az egész élet, felesleges feladni.
2022. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
De 10 évvel ezelőtt mi volt? Miért nem csajoztál? Első szerelem vagy valami?
2022. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A szüleid , rokonaid , baràtad ismernek igazán.


Mi hogy a viharba mondjuk rólad(rólatok) bármit , ha nem látunk , ismerünk , nem tudunk rólad semmit?


Ezzel a problémàval teljesen rossz helyen kopogtatsz(kopogtattok , mivel nem egyedi eset )

2022. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

"De 10 évvel ezelőtt mi volt? Miért nem csajoztál?"

Mintha egy éhezőtől megkérdeznéd hogy "miért nem eszel"?

2022. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

" Másoknak kb magától jön egy lány,teljesen véletlenszerűen,már jóval fiatalabban is."


Senkinek se magától jön csak úgy egy kapcsolat. Keresni kell mások társaságát, és felvállalható embernek kell lenni



"Amúgy is sok jóból kimaradtam már, ami örökre bántani fog.

Sosem tudom meg milyen a tini szerelem"


Semmiből nem maradtál ki, a tini "szerelmek" legtöbbször vicc kategóriák, javarészt hisztiből és agyfaszból állnak csak. Overrated dolog. Én inkább kimaradtam volna belőle így utólag.


Úgyhogy semmi sincs veszve,csak dolgozz kicsit magadon, légy laza, légy önmagad és ne görcsölj rá mert az agyonvágja a kisugárzásod.

2022. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik dolog amit irigylek a férfiaktól azaz, hogy jól áll nekik az évek múlása. Nagyon ritka a kivétel. Na meg egy bizonyos kor után a nők is jobban választanak párt. Szóval ahogy telik az idő egyre több esélyed lesz.
2022. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

"Az egyik dolog amit irigylek a férfiaktól azaz, hogy jól áll nekik az évek múlása. Nagyon ritka a kivétel."

A kopaszodás vagy a ráncosodás jön be neked?

Amúgy persze hiszek neked. Persze a chadekből indulsz ki, és az ő öregedésük nyilván nem olyan gáz.

Hát másoknál nyilván másként látod te is. Csak őket férfinak sem tekinted persze

2022. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nem jön magától a lány

omst kb uygnazt csinálod min a legtöbben a fogyókúra témában, hogy leírják hogy van rajtuk plusz 40 kiló, de nem főznek, isszák a kólát, este buliznak és hát ők nem tudnak lefogyni már soha. meg ábrándoznak hogy a 40 kilót mennyi idő lenne leadni

ennek a párkapcsolat kategóriás megfelelője vagy te, aki otthon ül a gép előtt tök egyedül és sajnáltatja magát hogy nem jött magától a lány. ahelyett, hogy kimozdulnál pl szakkörökre, bliba, nagyobb baráti társaságokba, aktívan letöltenél pár randiappot, energiát fektetnál a bemutatkozásba, mjd a matchekre ugye rá kell írni, beszélgetni, megismerni. ha ha ezeket nem teszed meg, akkor tényleg egyedl maradsz és ahogy a fogyni vágyók 2 évvel később kiírják ugyanazt a kérdést csak 60 kiló túlsúllyal, úgy te is ki fogod írni a kérdést csak 28 évvel

szóval mássz ki a homokból

2022. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Kinézetedtől függ. Külsőre saját szinteden levő nőd minden további nélkül lehet. Bármikor.
2022. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Ha csak a külsőből indulunk ki, akkor a kevésbé szép nők is jóképű pasit akarnak. Tehát ebben az esetben a saját szintjén is nehezen menne az ismerkedés.


De a nőknek nem számít a külső olyan sokat mint a pasikank. Önbizalom, magabiztosság kell, az vonzza a csajokat.

2022. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!