Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan félek ettől? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan félek ettől? Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lematcheltem egy (durván) túlsúlyos lánnyal, akivel randizni fogok. Mondtam neki, hogy érte megyek kocsival. Viszont egy audi tt-m van. Aki nem ismeri, ez egy nagyon kis autó, és komolyan elkezdtem félni attól, hogy nem fog tudni bülni, vagy nem fog beférni. Ha ilyen helyzet állna elő, azt hogy kezeljem majd?
2022. jún. 3. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó éjt!
2022. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy tökéletes randiazűrő!

Csak akkor viszed el, ha befér a kocsidba. Én még próbálnám szűkíteni is a helyét:)

2022. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szokásos esti mesés csávó megérkezett :). Legközelebb írhatnál picit hosszabb történetet is, régebben legalábbis hosszabbak voltak. Vezesd szépen fel, olvasnék már egy Dosztojevszkij színvonalú környezet leírást, legyen fordulat, karakterfejlődés, végül pedig katarzis majd levezetés és végül a tanulság.
2022. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Ő inkább Örkényben utazik 😀
2022. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Van tetőcsomagtartód? Vagy utánfutód?
2022. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yzf ***** válasza:
100%
Az utánfutó nagyon tetszett😄
2022. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!