Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Még tavaly karácsonyra kaptam egy fiútól egy koncertjegyet ezzel még nem is lenne gond,hogyha én szintén vettem volna neki valamit viszont én nem leptem meg semmivel mert éppen az előtte nem sokkal ismertem meg és nem tudtam mivel viszonozzam a nagylelkűségét,hogy csak úgy vett nekem egy jegyet.Gondoltam viszonzom úgy,hogy a koncert napján meghívom egy italra viszont azóta lett egy barátnője aki szerintem nem nézné jó szemmel,hogyha a párját másik lány hívná italozgatni. Így szerintetek elmenjek azzal a tudattal,hogy ő vett nekem egy jó drága jegyet én meg semmivel se tudom ezt neki vissza adni?Vagy inkább ne menjek el a koncertre?

2019. máj. 12. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
De akkor tartjátok a kapcsolatot? Amúgy menj el nélküle,ha azóta lett barátnője. A jegyet magától,sajat elhatározásból vette neked, a tiéd.
2019. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta ritkán beszélgetek vele amugy sem kettesben mentünk volna el csak nem tudtam,hogy illik-e valamit vennem neki vagy nem. :)
2019. máj. 12. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A jegy már megvan, naná, hogy menj el, ne hagyd veszi!

A srácnak meg ne írj semmit és ne is keresd, mert félreérti a csaja!

2019. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koncertre menj, szívességet meg nem azért teszünk, mert várunk valamit cserébe. Megajándékozott vele ingyen, jószántából, kedvességből, törődésből.
2019. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!