Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire erős a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire erős a férfi mezőny Tinderen? Van elég magas jóképű kigyúrt srác?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van csak egymás kezébe kell adni a kilincset.
2022. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
hatalmas... IQ-ban sajnos versenyeznek, hogy kinek van kevesebb.
2022. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát biztos van, kár, hogy a lányok nem mennek Tinderre. Miért tennék?
2022. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

#3


Haverjaim egész sok szép nőt dugtak már Tinderről (is), nem tudom te mi alapján állítod ezt. Tinder tele van szép nőkkel, meg gondolom jóképűekkel is.

2022. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Haverjaid. Te nem? Miért nem?
2022. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, de csak a saját szintjükön ismerkednek sajnos. :-(
2022. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Mert ronda vagyok. Tudom ez nem gyakori, de amúgy nem voltam sose szar arc, jó humorom volt, benne voltam ált./gimiben is suli kosárcsapatában... mindig népszerű figurákkal lógtam. Így viszont nagyon jól látom a kontrasztot aközött, ahogy nők viszonyulnak barátaimhoz meg ahogy hozzám :). Anyagiakban sincs nagy különbség köztünk, én is nagyon jól keresek, ők is. Kinézet az egyetlen különbség. Sőt ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor nekem jobb humorom van meg műveltebb is vagyok náluk. Jó sokra is megyek vele nőknél :D.

2022. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es végre valaki...


CSAK a kinézet számít, főleg alkalmi, Tinderes "kapcsolatnál", meg úgy alapból ismerkedésnél. A többi kamu, baromság.

A külső az elsődleges szűrő az élet MINDEN területén. HA itt elbukik valaki akkor szinte teljesen mindegy, hogy minden másban hogyan áll.

Nem véletlen öltözünk ki (normális esetben) egy vizsgára, egy esküvőre, a színházba stb.

2022. máj. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!