Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nektek tetszik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek tetszik ha kaptok egy "Super Like"-ot Tinderen?

Figyelt kérdés
Vagy inkább a kiéhezett kutya effektet kelti aki már nagyon próbál görcsösen egy barátnőt szerezni?
2022. máj. 30. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy nők tudják mit jelent a gyakorlatban a super like mivel legtöbb nő nem fizet online társkeresésért.
2022. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Jó lenne az élettől kapni egy super lájkot, nem ezektől a fos appoktól.
2022. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején, amikor Tindereztem, akkor a kiküldött super lájkok 100%-a véletlen volt (adatlapot akartam olvasni és véletlenül felpöccintettem). Akkor még az ingyenes funkcióhoz is járt napi 1.


Amúgy élesben sose használtam, pont az általad is említett "kiéhezett kutya effektus" miatt. De ha belegondolsz, értelme csak egy New York, L.A. vagy Peking méretű metropoliszban van, ahol valós a veszélye annak, hogy nélküle sose látná a profilod. De magyar viszonyok között (pláne Bp-en kívül) jó eséllyel enélkül is szem elé kerülsz és ha bejössz neki, úgyis jobbra fog húzni.

2022. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

#3


Nemzetközi konszenzus is nagyjából ez, illetve Boost is hasonló kategória. Azt mondják Tinder előbb-utóbb besorolja a profilodat a nők deckjébe, Boost max. picit gyorsít ezen, de elég nagy felárat kell érte fizetni. Nyilván rondáknak van kitalálva, akiknek amúgy nem jönnek a match-ek és azt hiszik így majd fognak (nem). Tindert is a rondák tartják el :).

2022. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tulajdonítok neki jelentőséget.
2022. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!