Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfiként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként mennyi reményem lehet rá hogy egyszer csak betoppan álmaim hölgye az életembe mint a filmekben?

Figyelt kérdés

Az évek során leépítettem a baráti köröm szóval igazából nincs egy barátom se meg ismerősöm se nagyon, csak munkába járok de ott nincs hölgy kollégám , csak a betérő vevőkkel találkozok akik között vannak hölgyek de ennyi, máshova nem megyek csak melóba meg itthon vagyok meg persze heti párszor elmegyek aldiba,tescoba,sparba de máshova nem járok


Próbálkoztam évekkel ezelőtt randis appal de már ott se vagyok, facebookot se igazán használom csak arra hogy nézegessem régi ismerősök profiljait hogy mi van velük , stb


Szóvbal nem igazán találkozok hölgyekkel , így mennyi esélyem van hogy valaki csak úgy belém szeret egyszer csak ?


2022. máj. 29. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Ezért tennünk kell... Kevés az esélye, hogy valaki is csak úgy "rám" talál.
2022. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Pocakos vagy akkor a nőket el is felejtheted.


Ha nem akarsz harcolni a jobb adottságú férfi társaiddal a nők kegyeiért. Akkor zabalj csak kedvedre tovább. Tényleg minek akkor koplalni.

2022. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Szóval alacsony vagy, pocakos, nincs szociális életed, és kezdeményezni sem akarsz. Bocsi, de semmi esélyed, hogy álmaid nője betoppan, és felszed. A minimum az, hogy legyél kezdeményező, és szociálisabb a jelenlegi állalotodnál. Még egy jó külsejű embert sem ragadnak meg csak úgy, ha konkrétan direkt elzárkózik a szociális interakciók elől...

Ha pedig a kondizáshoz neked éhezned kellett, akkor valamit borzalmasan rosszul csináltál, már bocsi. Mondjuk nem kell ezt újrakezdened, ha nem prio számodra, de tény, hogy könnyebb az ismerkedés, ha mentálisan és fizikailag is jó állapotban vagy, aminek része lehet ez is. Mindenesetre, ha újra is kezded, keress normális étkezési tanácsadót, edzőt, ne olyat, aki éheztet, ami alapvetően is fentarthatatlan eredményeket ér csak el...

2022. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ilyen csak a filmekben van, hogy első látásra szerelem. Maximum vonzalom, de az, hogy abból szerelem legyen - ahhoz igenis kell belefektetett energia és valami, ami tényleg vonzó tud lenni, nemcsak annyi, hogy "hát én vagyok a Tóth Géza, és ezért szeressenek engem, akármilyen vagyok". Ha vonzalom is kevésszer esik meg, akkor azon meg lehet dolgozni (pl. írod, hogy majdhogy le sem tojod, hogy nézel ki).
2022. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát ez van akkor örök egyedüllétre ítélt az élet míg másoknak meg minden ujjára jut egy nő aki harcol had feküdjön le vele csak mert úgy született hogy jó az arcberendezése meg bármit eszik kockahasa van
2022. máj. 30. 18:05
 16/16 anonim ***** válasza:
15: olyan, aki bármit eszik, kockahasa van, 1%-a a férfiaknak, vagy még annyi se. A többieknek az bizony kőkemény munka - elmennek a konditerembe, nem eszik meg a 3. zacskó chipset sem a héten.
2022. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!