Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfiként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként mennyi reményem lehet rá hogy egyszer csak betoppan álmaim hölgye az életembe mint a filmekben?

Figyelt kérdés

Az évek során leépítettem a baráti köröm szóval igazából nincs egy barátom se meg ismerősöm se nagyon, csak munkába járok de ott nincs hölgy kollégám , csak a betérő vevőkkel találkozok akik között vannak hölgyek de ennyi, máshova nem megyek csak melóba meg itthon vagyok meg persze heti párszor elmegyek aldiba,tescoba,sparba de máshova nem járok


Próbálkoztam évekkel ezelőtt randis appal de már ott se vagyok, facebookot se igazán használom csak arra hogy nézegessem régi ismerősök profiljait hogy mi van velük , stb


Szóvbal nem igazán találkozok hölgyekkel , így mennyi esélyem van hogy valaki csak úgy belém szeret egyszer csak ?


2022. máj. 29. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem mész sehova,annyi esélyed van mint a lottóötösre.
2022. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy a melóba vagy boltba összefutok egy hölggyel aki rám köszön és ismerkedni akar velem
2022. máj. 29. 18:10
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Az esélye 1% alatti.
2022. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy a személyiségeddel nincs semmi kivetnivaló, csak tudod a normalitás az egyrészt nem biztos hogy látszik, másrészt pedig alap elvárás.

Először is veled kapcsolatban az a kérdés, hogy mi oka lenne egy random hölgynek, hogy beléd szeressen?

Milyen látható tulajdonságot tudsz felmutatni, ami téged pozitív értelemben egyedivé tesz, és arra sarkallna pár nőt, hogy vonzódjon hozzád?

Először ezekre érdemes összpontosítani... :,D

2022. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát olyan nem nagyon van szerintem , pénzzel rendelkezem viszont nem mutatom kifelé egyszerű ruhákba járok meg pocakos is vagyok amióta nem sportolok meg jókat eszek


Szóval belegondolva tényleg nehéz sajnos elképzelni hogy csak úgy megtetszenék egy lánynak aki nekem is tetszik és még ő is kezdeményezne mondjuk a boltba , na meg lehet még akkor is hirtelen meglepődnék hogy mi legyen

2022. máj. 29. 18:17
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Minden évvel egyre kevesebb. Már annyira nem vagy fiatal, szóval tenni kell érte.
2022. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De nincs kedvem ahhoz, hogy most megint kondiba járjak , közbe koplaljak meg figyeljek miket eszek , egyfolytába éhes legyek aztán ugyanúgy ne legyen semmi
2022. máj. 29. 18:49
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem xard le, inkább egyél-igyál jókat. A mai nőknek egyébként is az egekben az igénye, minek erölködnél fölöslegesen. :) Ha nem egy 185+ magas, kigyúrt, gazdag adonisz vagy, akkor csak időpocsékolás az egész. :)
2022. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jókat eszek-iszok amíg lehetőségem van rá mert ez legalább jól esik, ha meg csak koplalok de ugyanúgy nincs barátnőm akkor két szék közül az asztal alá esek megint
2022. máj. 29. 19:41
 10/16 A kérdező kommentje:
173 centi vagyok csak sajnos így alapból a legtöbb nő átnéz rajtam kapásból
2022. máj. 29. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!