Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leginkább az MGTOW ideológiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább az MGTOW ideológiát követő férfiakhoz szólnék. Kik és leginkább miben szoktak félreérteni titeket, az életstílusotokat, gondolkodásmódotokat?

Figyelt kérdés
Csak érdemi, értelmes válaszokat várnék, az érintettektől. A gyalázkodók kerüljék el ezt a kérdést, please!

2022. máj. 19. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Az életstílus miatt sokan reflektálnak arra hogy ennek a mozgalomnak a tagjai nőgyűlölőek, miközben valszeg csak egy elenyésző részük az, akik sajnos a hangos kisebbséget teszik ki.
2022. máj. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Semmiben. Nagyon régóta nagy ívben kerülöm a nőket. 3-4 éve egy születésnapi bulin szóltam nőhöz utoljára érdemben. Barátaimnak pedig nem nagyon beszéltem régen se arról, ha esetleg tetszett valaki. 1-2 eset volt, amikor eljárt a szám 1x éve (hiba volt, mindig rosszul jártam), de egyébként tudatosan nem beszéltem nekik erről régen se, most meg már nem is lenne miről. Ők úgy ismernek ahogy most vagyok ezért nincs is mit kérdezni. Az lenne furcsa nekik, ha most hirtelen mást csinálnék vagy elkezdenék rinyálni, hogy akarok valakit vagy ez meg az a lány tetszik. Gondolkodásmódomról, pontosabban arról, hogy szándékosan elkerülöm a nőket amennyire csak lehet (BKV-n, baráti társaságban) és ezért nem találkozom pl. velük, ha ott esetleg nők is vannak nem tudnak semmit. Nem is fognak.


Kérdésnek nincs igazán értelme vagy én nem értem mi az az MGTOW (most gyors rákerestem ezért érzem, hogy meg lettem szólítva), mert ha a saját utamat járom, akkor az vagyok én, nincs miről beszélni, kérdezni, ehhez szokott hozzá körülöttem mindenki.

2022. máj. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A kérdésem azért született meg, mert sok negatív dolgot hallottam erről az életfilozófiáról (?), de valahogy a negatív hangokból mindig valami indulatot éreztem, amit nem nagyon tudtak egzakt módon megmagyarázni vagy igazolni.
2022. máj. 19. 00:20
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Off:

Tudtátok, hogy amúgy ezt is jelenti?

[link]

2022. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

#4


Igen, van szakszolgálati engedélyem (PPL) :D.

2022. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hülye vicceket sem kértem, azt hittem, evidens.
2022. máj. 19. 00:52
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem vicc volt, hanem rákerestem és ezt dobta be. Gondoltam, megosztom érdekességként. Nem kell mindenen megsértődni.
2022. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az 5-ösre gondoltam, nem rád. :)
2022. máj. 19. 00:57
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkor elnézést kérek!
2022. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

#8


5-ös vagyok (és a 2-es is). Már ne haragudj, de mi vicceset találsz abban, hogy van private pilot license-m (pilóta engedély)?

2022. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!