Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aromantizmust és aszexualizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aromantizmust és aszexualizmust lehet gyógyítani, kezelni?

Figyelt kérdés

Szerintem én ez vagyok, abszolút sosem voltam még szerelmes és nem is vágyok nők érintésére és szexre sem, pedig már 39 éves vagyok, voltak barátnőim de egyiknél sem éreztem semmit és szexre sem vágytam velük.

Viszont tudom ez nem normális, társadalom is kivett mert családot gyereket nem akarok, más vagyok ezért elitélnek, ez zavar ezért akarok ezen változtatni..


2022. máj. 17. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, természetesen elmehetsz pszichológushoz, mert lehet, hogy egy gyerekkorban kialakult gátlás következménye ez, amit fel lehet tlán oldani. De hogy őszinte legyek, én a helyedben nem vennék rá mérget, hogy segíteni lehet még 39 évesen is ezen. Valószínűleg inkább azon volna érdemes dolgoznod, hogy így is el tudd fogadni magad.
2022. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Ha lehet is, nem erdemes. Szerencses ember vagy......



37F incel

2022. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Miért?
2022. máj. 17. 08:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért gondolja, hogy szerencsés vagy, mert nagyon meg van keseredve büszke incel barátunk.

Azt gondolja, hogy nem az undorító gondolatai és jelleme miatt nincs párkapcsolata, hanem a társadalom okozza az ő fájdalmát.

Az ő olvasatában, te nem szenveded el ezeket a fájdalmakat az állapotod miatt, pedig csak más fájdalmat szenvedsz el, ő ezt nem látja mert az empátia szót sem ismeri. Ne foglalkozz vele.


Én is ajánlom a pszichológust. Szerintem ebben a mocskos világban mindenkinek szüksége lenne rá. Ha egy rendes terapeutát találsz lehet teljesen rendberakjátok a dolgokat. Sok sikert!

2022. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy.



Te ilyen vagy és kész.


Keress magadnak új barátokat, új embereket, akik nem idióták és nem vetnek ki. Én sem akarok de családot se gyereket mégsem vet ki a társadalom.

2022. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én nőként vagyok hasonló helyzetben, korban is közel állunk :) Sok férfi tetszik meg minden, de sexuálisan nem kívánom, gáz vagy sem, ez van. Selejtek vagyunk, én is így érzem. Max egy ölelés, vagy csók, de mást nem kívánok.
2022. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jó hogy erre rátaláltam,mert én aromantikusnak érzem magam pedig nagyon fiatal vagyok.

A korombeliek nagyon hajtanak a nőkért ugye,de én nekem szinte semmi érdeklődésem irántuk.

Lehet kérdezni persze azt is akkor,hogy a fiúk iránt nem e gondolkodtam,de igen!

Sokáig azt hittem meleg vagyok pedig nem.

Egyszerűen csak nem érzek szerelmet,talán a szexre olykor gondolok vagy hogy valami jó lehet de az is nagyon ritka.

Ennek én örülök,mert így legalább nem tartozok bele az átlagban:)

jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!