Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene csinálnom ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom ahhoz, hogy nagyon ronda külsejű nőként, legalább ronda külsejű férfi összejöjjön velem?

Figyelt kérdés
Hozzám hasonló nagyon ronda külsejű nők tapasztalataira vagyok kiváncsi azoktól, akik lejjebb adták igényeit és sikerült ronda férfival összejönni. Hogy ők nagyon ronda külsejű nőként, mit tudnak, ami miatt sikerült végül ronda férfival összejönni? Bármilyen tanácsot elfogadok.

2022. máj. 15. 17:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Kitehetnél néhány képet.

Veszíteni biztos nem fogsz vele semmit, viszont nyerhetsz.

2022. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

#11


Úgyse fog, illetve most el van biztos látva nem kevés privát levéllel. Szépen begyűjti a fotókat majd mindegyiket lehúzza a WC-n szomorúan konstatálva egyik se n̶é̶z̶ ̶k̶i̶ ̶j̶ó̶l̶ elég intelligens.

2022. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Vagy nem elég naiv, hogyha a kérdező esetleg negyvenes férfi.
2022. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
Válaszolni a most kapott temérdek privátra!
2022. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
Erre így elég nehéz válaszolni. Először is, a szépség egy eléggé szubjektív dolog. Lehet, hogy te rondának tartod magad, mások viszont szépnek látnak. Lehet, hogy csak az önbizalmaddal van gond. Ha nincs önbizalmad, azt meglátják rajtad mások is és ez eléggé lerontja az esélyeid. Mi az, amit csúnyának tartasz magadon? Írsz pár szót a külsődről?
2022. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
76%
Arcformával nem tudsz mit tenni, hacsak nem vagy milliárdos, de egyéb dolgokkal igen. Sport, mozgás szép, formás testet adhat, lehet szép frizurád, igényes megjelenésed. Ha semmi más nem változik, máris milliószor vonzóbb vagy, ami a külsőt illeti.
2022. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
Fura dolog ez a 'rondasag'. Én már idősebb vagyok, de emlékszem a kamasz és fiatal koromra- én is nagyon rondanak tartottam magam. De aztan férjhez mentem, volt elotte-utana szeretom is, szóval úgy voltam már, hogy nem vagyok szep, de ez jutott, ebből kell főzni.Es vigyáztam ra- és a második férjem sokat is segített ebben- higy csinosan oltozzek, jó fodrászt keressek, stb. Szóval nem volt nagy dráma. Most egy ideje viszont szeretőm van és ő gyönyörűek lát. És én annak is erzem magam. És emiatt nyilván más a kisugarzasom, mert azóta ragadnak rám a ferfiak. Szóval, a tudat befolyásol mindent.
2022. máj. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem azért hányinger, hogy még a csúnya emberek is így beszélnek a társaikról, hogy "lejjebb kell adni".

Én nem is kerestem soha top pasit, mert ami nekem top, meg ami másoknak az teljesen más.

Attól, hogy nem vagyunk szépek, még nem érünk kevesebbet. Nem érzem, hogy lejjebb adok, csak mást keresek.

Lehet, hogy csak játék a szavakkal, de akkor is degradálónak érzem, hogy valaki "beéri" velem. És ez átjön általában az ismerkedéskor is. Nem mindegy, hogy tetszem, vagy elfogad...

2022. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés kamu!
2022. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
A kérdések kétharmada kamu..
2022. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!