Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen már nem valószínű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen már nem valószínű, hogy megtalálja az ember a párjàt?

Figyelt kérdés

Ebben a korban már csak az elváltak, defektes emberek közül lehet válogatni, keresgélni?

30 éves kor előtt, ha valaki nem találja meg a szerelmét, társát, akkor utána már nehezen lehet?

Mi a véleményetek erről?

Én úgy gondolom 31 évesen már nem fogok találni normális férfit.


2022. máj. 11. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van, 29 évesen még normálisak, de amint betöltik a 30-at már mindenki hülye.(irónia)
2022. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem teljesen a kérdésedre válasz, de hátha te közelebb juttatsz a megértéshez. Kérlek ne vedd támadásnak, egyáltalán nem annak szánom.


Rengeteg 27-40 közötti szingli férfi és női barátom van, és mindkét oldal ezt hozza fel, hogy nincsenek normális nők meg férfiak. Tőlük is megkérdeztem már, mit jelent a normális és nagyon úgy tűnik, az a baj hogy nagyon magas a léc amit a jövendőbeli elé állítanak. A tökéletest meg persze lehet kergetni, de ritka a siker.


Ezt nyilván már elmondtam nekik, de neked nem mondhatom kapásból, mert nem ismerlek. Ezért kérdezem, neked mit jelent hogy normális?


Illetve hogyan ismerkedsz?

2022. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ugyanígy gondoltam 31 évesen. Öreg vagyok, dagadt vagyok, egyedül halok meg, meg voltam róla győződve. 32 évesen meg összeházasodtam életem szerelmével.
2022. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szóval te is a defektes kategória vagy?
2022. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul látod a dolgokat...alapból minden embernek van valami defektje, és ez az idegesítő, hogy mindenki mindenből a legjobbak akarja, ha valami baj van akkor már menekül mindenki. mittudom én mondjuk a csaj fogszabályzós már nem kell stb. Nekem most a legtöbb a lehetőségem például fiatal lányokkal...komoly nem is kell, de nem is ez a lényeg. Ha megváltozna az egész nézeted simán találnál magadnak szinte bármelyik korosztályban párt.


29f

2022. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez valóban így van, van egy kialakult "tökéletes társ" a fejemben, amit alapvetően keresek, de ettől sokszor elvonatkoztattam már és "hibám", hogy nagyon könnyen meg tudok valakit szeretni.

Igen, én is defektesnek\ sérültnek érzem magam.

2022. máj. 11. 21:55
 7/19 anonim ***** válasza:

39 évesen találtam meg életem párját (ő 34 éves volt akkor). 41 éves voltam, amikor összeházasodtunk, 42 évesen apa lettem. Most két évvel később várjuk a második gyerekünket.


Szóval nincs lehetetlen.

2022. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok, nem tartom magam defektesnek, bár ugye ez nézőpont kérdése.

30+ évesen már több élet tapasztalattal tud az ember belevágni egy kapcsolatba. Persze van akinek kevesebb, van akinek több tapasztalata van kapcsolatok terén. Szerintem nem csak a "selejt" marad, hanem szimplán ők még nem találták meg a megfelelő partnert.

Én inkább lennék egy nővel együtt aki keresett, válogatott észszerű kereteken belül, mint olyannal aki fűvel-fával volt és mindre azt hitte ő a nagy ő.

2022. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem 42 és fél évesen úgy tűnt - inkább 43 - hogy megtaláltam az "igazit". Aztán rá kellett jönnöm, hogy mégse.


Reménykedj kérdező, hogy még 60 éves korod előtt összejön valami! Minél tudatosabb leszel, annál könnyebben fog menni.


Szerintem nem lehetetlen még az életkor előrehaladtával sem...

2022. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szintén ebből a korosztályból írok, nekem volt 28-35-40 éves barátnőm, minden korosztályon vannak szinglik sőt a fejbekötős korosztály tolódik fel mert kezdenek rájönni az értelmesebbek hogy nem apuékhoz kéne szülni meg házasodni de az önálló élethez kell idő hogy megalapozd. Abban igazad van hogy ahogy telik az idő fogynak a szingli "normális" emberek azokat elkapkodják maradnak a felsoroltak. Ellen mennék kicsit a korábbi válaszoknak sokat ne engedj le az igényekből annak általában az a vége hogy olyan mellett kötsz ki akivel nem lesz jó. Persze igények tényleg vannak bőven és kicsit lehetnének az emberek kompromisszum készebbek is :). Sose add fel keresgélj és hidd el rengeteg a hal a tengerben.
2022. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!