Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor csinàl olyat egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor csinàl olyat egy férfi, hogy nem a nő számát kéri el, hanem a sajátját adja meg, s megkéri a nőt, hogy hívja fel?

Figyelt kérdés
Még sosem történt ilyen velem. Annyira meglepett, hogy csak írtam engedelmesen a telefonomba, és eszembe se jutott, csak otthon, hogy cserébe én is megadhattam volna az enyémet. Gondolkodom, hogy nem is mint nő érdeklem, azért csinálja, vagy mi ez?

2022. máj. 10. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Tisztelet a nő felé. Javareszt idegenek akik nem várhatják el azt egy nőtől hogy majd az megerőltesse magát hogy ő utana szalad.


Azaz nem kapartatja a nőt maga után magy arccal, hanem felajánlja az elérhetőségét ha gondolod hivd, azaz meghagyja neked a döntes jogát.

2022. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
*nagy
2022. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Jaj kicsit máshogy irtam mint ahogy akartam azaz nem akarnak tolakodók lenni nem várják el azt egy nőtől hogy kvázi a semmire az kiteregesse az elérhetőségét mindenfele jottmentnek. Azaz nem tetelezi fel azt hogy egy számosztogato r.banc lennél aki minden ramdom pasinak szórogatná a számát.

1.

2022. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem akar tolakodónak látszani és nem akar kellemetlen helyzetbe hozni, hogy igazából nem akarod neki odaadni, de mégis megteszed.
2022. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Ugyanúgy megadja a nő a számát, szóval csak plusz lépés.
2022. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Így biztos, hogy tudni fogja a számod, hiszen a mobilja kijelzi, amikor megcsörgeted. Így nem tudsz kamu számot megadni.

Vagyis: nagyon is érdekled.

2022. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy: nagyon ostobának néz.
2022. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor velem egyszer ezt csinálta egy férfi, én arra gondoltam, hogy csak biztosra akar menni, hogy én is tényleg akarok-e ismerkedni vele. Mivel az én kezembe adta a döntést, hogy vagy felveszem a kapcsolatot vele, vagy nem. (Amúgy nem írtam neki, annyira nem jött be miután dumáltunk élõben.)
2022. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5.6.nem adtam meg neki a számom. Megbántam, de ott zavarban voltam, és nem jutott eszembe. Csak beirtam a telefonomba az övét és elmentettem. Lehet ez boomer dolog volt, hogy nem megcsörgettettem vele magam, de leblokkoltam.
2022. máj. 10. 19:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem velem volt igy. En voltam a jo no, o az atlagos pasas, es munkam kozben, ahol ki voltam teve keretlen udvarloknak, ott talalkoztunk. Igy akarta kezelni, hogy az elutasitas az csond es remenykedes legyen legfeljebb.
2022. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!