Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szinte már kizárólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte már kizárólag dagadt disznók, és a gyerekes anyukák állnának össze veled 29F? hát nem ilyenek az elképzeléseim...

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam mint a közmondásban: "ha nincs ló, jó a szamár is" hozzáteszem átlagos kinézetű, normális testalkatú, jól öltözött ffi vagyok.
2022. máj. 1. 15:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Ha csak dagadt lányok jönnének össze veled akkor az a te szinted. Lehet csóró vagy. A mai világban a egyszerű melós életképtelenek számít.
2022. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
66%
Ronda vagy. Ez a te szinted. Ilyen az élet. Nem kötelező leállni velük, én se teszem.
2022. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Vékonyan sem jövök össze olyan hányásdarabkákkal, akik ledisznóznak másokat.
2022. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Ez durva. Én 28 éves vagyok és 20-25 éves csinos csajokkal ismerkedtem. A barátnőm 22 éves. Csak fura elképzelni, hogy egykorúak vagyunk szinte, de ennyire máshogy éljük meg a dolgokat.
2022. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
valahol sejtettem... társkeresőkön ha hiszed ha nem, visítva 1-2 beszivel 3 havonta de még azok se írnak vissza
2022. máj. 1. 17:06
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
#4 Azért élitek meg máshogy a dolgokat, mert te jóképű gyerek vagy, a kérdező meg nem az.
2022. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

#6


Én se értem a 4-es kijelentését (vagyis ha tippelnem kéne hazudott egyet), mert nyilván tudja vannak rondák meg vannak jóképűek a világon. Ha ő ilyen lenne, már miért böffentene ilyet ide...

2022. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

Persze ez olyan, mint amikor a csinos lány azt tapasztalja, hogy vele milyen jófej kedves vicces minden pasi, meg hogy állandóan keresik a társaságát.

Na most ha nem nézne ki úgy ahogy, le sem köpnék az a valóság.

Férfiben dettó ugyanez van.

2022. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

6. Annyira nem tartom magam jóképűnek, legalábbis pl. 21 éves koromig szűz voltam és nem volt barátnőm. De huszonévesen már könnyebben ismerkedtem az igaz.


7. Szívesen küldök privátban képet magamról (többet is, vagy a mai dátumot feltartót is), gondolom itt semmilyen válasz nem jó, ha valaki azt írja sikeres a nőknél az a hazugság, ha valaki máshogy látja a dolgokat az életben mint te (pl. nem ennyiből áll az egész csajozás, hogy vannak a jóképűek és a rondák), akkor meg azért.

2022. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
33%
#9 Ember fogd már fel, azért látod másképp az egészet, mert a lányok másképp viszonyulnak hozzád. Azért viszonyulnak másképp hozzád, mert helyesebb vagy. Nem tudom mi a f*szt nem értesz meg ezen. Ha ronda lennél, téged is ugyanúgy leszarnának mint a kérdezőt, akárhogy is kapálóznál.
2022. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!