Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált srácként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált srácként van értelme extrovertált lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, a lány 18.

Múlthét vasárnap volt az első randink és sokkal jobban sikerült mint ahogy vártam. Biztos voltam benne, hogy ez lesz az első és egyben utolsó randink is, mert sokkal extrovertáltabb nálam, könnyebben oldódik.

Ennek ellenére nagyon jól beszélgettünk, mindketten nagyon élveztük, és most vasárnap lesz folytatás is, de úgy érzem, mégis nagyon sok minden van, ami kicsit nyomja a lelkemet ezzel kapcsolatban. Először is: Nem az a durván extro kategória, de szívesen koncertezik, megy el bulizni, iszogatni, több párkapcsolata is volt már és ezek miatt én egy balfasznak érzem magam hozzá képest. Tök jól eltudok beszélgetni bárkivel, de soha nem voltam egy bulizós típus, vagy túlzottan nagy társasági ember, és emiatt jelenleg bizonytalan vagyok, hogy ez hosszútávon így mennyire működhet közöttünk. Rádásul eddigi egyetlen párom, ebből a szempontból rám nagyon hasonlított, ő is inkább az a kis nyugis típus mint én, talán ezért is működött közöttünk a dolog.

Mit gondoltok, menjek bele ebbe a kapcsolatba így, vagy jogosak a félelmeim, és introvertáltként felesleges egy extrovertált lánnyal randizni?



2022. ápr. 29. 22:41
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp randizz vele továbbra is, ettől még simán lehet, hogy összeilletek.
Felesleges így a randizás, sosem fog működni a dolog.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Végig szenvednél mellette. Te tudod.
2022. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Te 19 vagy, a lány 18. Ennyi idős korban még nem kell semmi komolyat tervezni: ha külsőre tetszik és az ágyban is jó, akkor nyomni kell, amíg lehet - ha más nem is jön össze ebből a kapcsolatból, a jó szexért már megéri. Érzelmekkel majd ráérsz 10 évvel később, megfelelő anyagi háttér mellett foglalkozni.
2022. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én nemakarok egy kapcsolatba szex miatt belemenni, neked lehet csak ez számított ennyi idősen, nekem meg ez nem prioritás. Egyébként ahogy írtam, ő sem nagyon extrovertált, nincs kulonosebben sok barátja, bulizni semjár minden héten, de hajlamosabb erre mint én. Ettől függetlenül nagyon szimpatikus rendes lány, sok mindenben szinte ugyanúgy gondolkozunk és ezért nemtudom, hogy mi legyen.
2022. ápr. 29. 22:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért pedig bocsi, telefonról nem szeretek ennyit írni.
2022. ápr. 29. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell tudni. Összehozzátok, megbeszélitek, tőletek függ, nem másoktól! Csak ne döglött halként viszonyuljatok egymáshoz. Sok sikert! :)
2022. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés! Ha nem működik, nem működik és viszlát!
2022. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most hasonló helyzetben vagyok mint te, csak nálunk én vagyok az extrovertált lány. :D

Igazából megkedveltem a srácot, jókat beszélgetünk és egy hullámhosszon vagyunk. Viszont nem tudom, hogy ő hogy érez velem kapcsolatban. Nála inkább ez zavar, hogy nem látom rajta mikor érzi jól magát, vagy amikor találkozunk nem tudom eldönteni, hogy tetszek neki vagy sem. Nálatok nehezebb észrevenni a dolgokat, de javíts ki ha tévedek. :D


Egyébként én sem tudtam volna elképzelni, hogy egy introvertált fiú tetsszen meg, vagy hogy a párom legyen, de azt veszem észre, hogy ő valahogy kiegészít. Ilyen szempontból jó szerintem ha különböztök: te "lecsillapítod" őt, megtanítod, hogy jól lehet érezni magát akkor is ha nincs buli, semmi összejövetel, hanem otthon marad, viszont ő téged megtanít kimozdítani a komfortzónádból és kipróbálni új dolgokat. Egymást tudjátok motiválni.

DE ha őszinte akarok lenni én bennem is van kétely abban, hogy tényleg összeillünk és működni fogunk párként, ha arra kerül a sor. Mivel két különböző személyiségűek vagyunk emiatt nehezebben értjük meg a másikat és különböző módon tudjuk kifejezni érzelmileg is magunkat - ez is lehet egy akadály. Meg kell próbálni szerintem mindenképpen, hiszen ha nem így cselekszünk, akkor sosem fogjuk megtudni hogy működik e vagy sem.

2022. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajna rosszul alakult egy ilyen sráccal. Azt éreztem, hogy mindig én motiválom őt és rengeteg/több energiát fektetek bele a kapcsolatba, de amikor a legnagyobb szükségem lett volna hasonló dolgokra tőle az neki nem sikerült.

A szex se olyan volt, én szerettem volna ha dominánsabb lett volna, szenvedélyesebb. De ez csak az én véleményem, nem azt mondom, hogy minden introsrác ilyen, extro is viselkedhet így. Ha valami nem működik azt meg kell beszélni, nálunk szerintem sokszor itt csúszott el a dolog, a kommunikáció hiánya miatt. Ettől szerintem érdemes megpróbálni, mert ez nem törvényszerű, hogy a ti kapcsolatotok is így fog alakulni.

2022. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg! :D

Jól érzitek magatokat együtt, és élőben is eltudtatok beszélni. Max nem fog működni, de legalább megpróbáltátok. Ha viszont az ellenkezője lesz és minden happy, akkor már megérte összejönnötök :D

2022. máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Összejöttetek végül? :D
2022. máj. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!