Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Introvertált lányok! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányok! Ti introvertált vagy extrovertált partnerre vágytok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Introvertált partnerre vágyom.
Extrovertált partnerre vágyom.
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Inkább extrovertáltra.
2022. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én személy szerint extrovertáltra, hátha ő kimozdítana a komfort zónámból!
2022. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Totál introvertált vagyok, valamiért viszont mégis az extrovertáltak jönnek be ami kicsit fura, mer igaz hogy sok szempontból könnyebb velük ismerkedni, viszont, sokszor meg nincs elég önbizalmam.
2022. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
90%
A volt párom extrovertált, bele is betegedtem abba, hogy ennyire különböztünk, mert általában nekem kellett kompromisszumot kötni (válaszhattam a rossz és a rosszabb közt) és elnyomni magam, hogy a "normálisak" életét éljem vele, úgyhogy én már azt mondom, hogy introvertáltat szeretnék.
2022. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Extrovertáltra nyomtam, de amúgy az a jó ha csak mérsékelten az, vannak intro jegyei is, és megérti az én szorongásaim, meg magányra vágyásom is.
2022. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem az extrovertált pasik vonzanak inkább. A mostani kiszemeltem is extrovertált. A közvetlensége miatt sokkal jobban el tudom engedni magam, ami egy introvertált emberrel csak sokkal több idő után megy.
2022. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált, vagy valahol a kettő között, de semmiképp se extrovertált.
2022. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Engem az introvertált fiúk sokkal jobban vonzanak. Egy extrovertált túl sok lenne. Nem hiszem, hogy jól megértenénk egymást.

Egyébként introvertált fiúm van.

2022. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!