Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs szép arcbőröm nőként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szép arcbőröm nőként, valóban kevesebb esélyem van megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 26. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gondod nem lesz ebből.
2022. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Az igazit nem fogod megtalálni, mert nem létezik. A nők, akik az igazit keresik, azaz a 190 cm lapátállú szőke herceget fehér audival, általában csak a szexig jutnak el.
2022. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Arra a személyre gondolok igazi alatt, aki így fogadna el.
2022. ápr. 26. 09:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem ezzel semmi gondom nem lenne.
2022. ápr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De létezik az igazi.
2022. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A férfiak általában az arcodat és az alakodat nézik meg rajtad elsőként. Valóban igaz, hogy kevesebb esélyed van egy olyan nőhöz képest, akinek tökéletes a bőre. Sokat lehet azonban kompenzálni az alakoddal és a személyiségeddel.

Ma már rengeteg arckrém, szérum, és esztétikai kezelésre van lehetőség, hogy javíts az arcbőröd állapotán. Ezek a kezelések 20-30 évvel ezelőtt nem is léteztek. Ezt saját tapasztalatból mondom. Akkoriban bárhogy kezeltem az arcom, megmaradtak a hegek.

Ha meg eleve rossz az "arcberendezésed", akkor meg alapból hátrányból indulsz. Persze ettől még megtalálhatod életed párját, aki toleráns ilyen téren.

A bőr rossz állapotát az esetek többségében hormonális elégtelenségre lehet visszavezetni.

2022. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Alakalakalak.


Lehetsz randa banya, ha segg és mell megvan, az ALAK, akkoe bárki megdug.

2022. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Az fel sem merült benned, hogy a kérdező egy normális társat keres akivel komoly párkapcsolata lehet (esetleg házasság)?

Igen, használati tárgyként, szexuális segédeszközként bármelyik férfinek kelleni fog, ha jó az alakja (hogy téged idézzelek), de ő ettől többre vágyik, szerintem.

2022. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is többre vágyik, de senki nem fogja csak a belsejét szeretni, a pasiknak pedig az alak az, ami a legfontosabb. Akármilyen indokból is keresnek nőt. Ez neki jó hír.
2022. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj az arcbőröddel? Mindenre van megoldás, tudatos bőrápolásra keress rá, csoportok is vannak face-n. Olyan nincs, hogy nincs megoldás a bőröd állapotára!!! :)
2022. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!