Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha incel lennék, és a puncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha incel lennék, és a puncs oldalra regisztrálnék, hogy sugarboy szeretnék lenni,akkor ilyen nőket kell elképzelnem sugarmommy-nak?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt ez a kérdéskör, itt sokat olvastam róla.

Szóval ilyen típusú ősamazon nő lenne az aki egy puncs oldalon sugarboy-okat keres?

[link]

Egyébként nagyon stílusos nő, pont passzolt a kérdésemhez, ezért linkeltem be.


2022. ápr. 25. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Selyemfiúknak extrém jól kell kinézni, ezen felül magas fokú intelligencia is szükségeltetik továbbá több nyelven kell tudni beszélni, hogy egy ilyen szintű nő meg tudjon jelenni veled társaságban.

Ha incel vagy akkor ronda vagy. Szép nőd soha nem lesz, fogadd el. Ilyen az élet. Ronda nőknek se lehet jóképű faszija. Ők is kénytelenek beérni a szarral.

2022. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ilyesmik a sugarmommyk:


[link]

2022. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

#2


Ez inkább egy leélt prosti, de persze lehet gazdag nő ilyen kinézettel is. Egy sugar mommy számomra inkább egy arisztokrata háttérel rendelkező megözvegyült, de jó karban tartott idősödő hölgy, valami ilyesmi:


[link]


Ilyenek szoktak fiatal Huby-t meg latin lovert tartani.

2022. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Nincsenek sugarmommyk. Minden eletkoru no kaphat pasit ha akar.
2022. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Inkább maradok egyedül ezeket látva....
2022. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

"Ha incel vagy akkor ronda vagy. Szép nőd soha nem lesz, fogadd el. Ilyen az élet. Ronda nőknek se lehet jóképű faszija. Ők is kénytelenek beérni a szarral."


Már ezerszer ki lett beszélve, hogy az incelség a "belsőből" fakad, és nem, nem ronda minden egyes incel ebben biztos vagyok.

2022. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

"Már ezerszer ki lett beszélve, hogy az incelség a "belsőből" fakad, és nem, nem ronda minden egyes incel ebben biztos vagyok."

Igen ezt ti legalább ezerszer kinyilatkoztattátok már

De attól még nem lesz igaz

2022. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ronda az összes incel külseje, mert ronda a belsejük, vagy hogy is van ez elvesztettem a fonalat.
2022. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!