Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti járnátok 30-as korú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti járnátok 30-as korú, mérnök diplomás, multinál dolgozó hapsival, ha cafeteriával 400 nettót hazavisz? Ha bejön persze, úgy kérdem.

Figyelt kérdés

A másik kérdező hibájából tanulva az egyéb statjaim, hogy a kérdést meg tudjátok válaszolni:

- 173cm "magas"

- 65kg, jó alak, nagy mell és vállizmok

- diagnosztizált, de kezeletlen depresszió

- örökölt lakás, nem albérlet

- 3 nyelven beszélek folyékonyan, +4-en alapvető szókinccsel rendelkezem

- "hobbijaim" nincsenek, de túrázás, városnézés jöhet

- van jogsim, de jelenleg nincs autóm, mivel nincs rá szükségem, de ha csak ezen múlik, akkor 5 millió körül bármit meg tudnék venni készpénzben, plusz hitelképes vagyok


2022. ápr. 23. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alacsonyabb vagy nálam, és depressziós, abból meg nem kérek újra, köszi, pont elég volt apám depresszióját végigasszisztálni.
2022. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
7 nyelvet beszélsz, és 400 nettó? Én erre ráfeküdnék.
2022. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
12: Magyarul nyilván beszélek, angol+németből van nyelvvizsgám, francia+olasz+spanyol+portugált azért elnavigálom alapszinten.
2022. ápr. 23. 21:27
 15/24 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vagy sajnos. Volt párom 185 centi volt és magassarkúval majdnem felértem őt.
2022. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja a magyart is beszámolod. Oké. 😆
2022. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

És azt ki mondja, hogy kezeletlen depressziód van?

Ha átmenetileg rosszabbul alakulnak a dolgok az életedben, és emiatt szomorú vagy, az még nem depresszió.

A depresszósok ok nélkül is rosszul érzik magukat. Ismertem olyat, akinek jó munkája volt, párkapcsolata, épp eljegyezték egymást, és másnap kiugrott az ablakon. Ennek hormonális oka van.

A sportot szokták egyébként nekik javasolni, mert az meg olyan kémiai hatásokat is hoz a testedbe, ami miatt pozitívabban érzed magad. Bár ha valóban orvosi értelemben vagy depressziós, akkor azt kezeltetni kell, és nem hiszem, hogy a párkeresésnek kéne a legnagyobb gondodnak lennie. Egyébként a többi paraméterrel semmi gond. Most hiába jönnek itt a trollok, hogy keveset keresel, azért a legtöbb ember nem keres ám ennél többet. Mi is ennyit keresünk 2 nyelvtudással, diplomával, és amikor állást kezdtem keresni, mert elegem lett, kiderült, hogy máshol sem nagyon adnak többet. Ha csak nem én leszek a cégvezető, de arra azért nem mindenki alkalmas, én sem, és emiatt nem is szégyenkezem.

A főváros talán más, ott lehet, hogy kapnál többet is, de én meg azt a zajt, bűzt, tömeget nem vállalom fel.

2022. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%
Egy utolsó operátor ennyit keres. Győr, 380 nettó.
2022. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ezek nem mérvadó dolgok.

Olyan szar alakoknak is van állandóan nője, hogy el nem hinnéd.

2022. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem Mo-n elek, ugyhogy a penzt annyira nem tudom besorolni, de a depresszio meg a kg/centi miatt vszeg nem.


(P.S. Depresszios a pasim. Tablettakat szed. Tenyleg nincs libidoja, de elotte rosszabb volt.)

2022. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!