Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakori a fiatal lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakori a fiatal lány idősebb férfi kombó és fordítva meg nagyon ritka?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 08:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
A nőknek több a lehetőségük társkeresés során, ezért azt választják, aki több dologban nyújt többet. Egy idősebb férfi "tapasztaltabb" és már jobban is áll anyagilag. Tapasztalat terén meg sok nő azt gondolja, hogyha a férfi idősebb, akkor majd komolyabb, mert sok nő mániája, hogy a férfiak később érnek és ők nőként mennyivel érettebbek a korosztályuknál. (Fun fact: Nem azok.)
2022. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
32%
Mert a fiatal lanyok aranyat asnak az oreg palikbol
2022. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

11, én nem így látom. Ismertem sok olyan fiút, aki 18 évesen is komoly párt keresett, akinek konkrét tervei voltak a jövőre nézve, stb. Tehát, már tényleg alkalmasak voltak párnak. A többség nem ilyen volt. Ismerek 30+ is olyat, aki máról holnapra él, buli, drog, nők háromszögben. Ő talán soha nem érik meg egy normális kapcsolatra. De, a többség, itt 30 körül kezd komoly lenni, már határozott tervekkel, érvekkel, gondolatokkal, jellemmel.

A nőknél is van, aki 18 évesen már határozott tervekkel és erős feladattudattal indult a világba, van amelyik nem. De, én azt látom, hogy az egyetem végére, 22-23 évesen a többség már messze túl jutott a buli korszakán és karriert, vagy családot épít.

Lehet, csak az én környezetemben ennyire hangsúlyos ez, de én ezt tapasztalom.

Párom 35 éves, mostanra látom azt, hogy tényleg kezd megkérni a családra. 7 éve vagyunk együtt, végig követtem a fejlődését. Szerintem ő még az átlagnál is sokkal lassabban érik meg. Én 18 évesen már tudtam mit akarok, vagy legalábbis tudtam merre indulok, mit keresek az életben. Most 26 évesen van két diplomám, azt dolgozom, amit akkoriban nagyon szerettem volna, de váltani akarok és tudom, hogy merre. Képes vagyok eltartani magamat, látom merre akarok menni és tudatosan teszek is érte. Anyagi szempontból is megfontolt vagyok és, ha a kapcsolatunk megfelelően épül, 3 éven belül gyermeket szeretnék. Már 18 évesen is biztos voltam benne, hogy 28-30 között szeretnék majd gyereket, semmiképp nem előbb. Ez ma is így van.

Aztán meglátjuk az élet, hogy alakul. De, amiért belekezdtem, az az, hogy nekem a tapasztalataim is azt mutatják, hogy jellemzően a fiúk hátrányban vannak ami a komolyságot illeti.

Erre egyébként tanulmányok is vannak és óvodában is már látványos. Nem csak valami légből kapott dolog.

Persze kivételek vannak bőven, de a többségre áll.

2022. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
68%

mert a pömpölő még mindig a fiatal pipihúsra áll, megfordított esetben nem áll semmi. :)

Bár aki még az életében nem szexelt, annak lehetnek ilyen dedós kérdései...

2022. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%

#13: Lehet, hogy régen így volt, de ez ma már nem aktuális.

Férfi oldalról előbb építenek karriert és egyebeket. Vidéken rengeteg fiatal férfi már házat vásárol és újítja fel. Női oldalról ilyet nem igazán látni. Jóval több a fiatal férfi vállalkozók száma is.

Buli terén, most már kb. ugyanannyi férfit és nőt látni az idősebb korosztályból. Önmagában egyébként az még senkit sem tesz komolytalanná, ha néha hétvégén elmegy inni egyet.

Női oldalról inkább azt látni, hogy erőltetik a komolyságot a húszas éveik elején: Ráerőltetnek mindent az aktuális párra, akaratosak és gyorsan potyog 1-2 gyerek. Aztán jön az élni akarok még korszak.


(Persze, amit írtam, nem mindenkire igaz, rengeteg kivétel van. De, azt már el kell engedni, hogy a nők bármilyen téren is előbb érnének vagy komolyodnának.)

2022. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
14%
Sokkal jobban szeretem az idősebb férfiakat! Van tapasztaluk, kiéltek már magukat! Tudják mit kell csinálni a nővel, tudjak, hogy HOGYAN KELL!!! bánni egy nővel! Es nem.utolso sorban, van egzisztenciájuk! Ehhez képest a korombeli férfiam még bulikázni akarnak
2022. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
38%
alapból azért, mert a nők korábban érnek, mint a férfiak, így a saját korosztályuk nem elég érett számukra. de ez alap. nem értem miért nem írta senki. persze vannak kivételek
2022. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
62%
#17: Azért nem írták, mert ez már csak egy kisebb női réteg által mantrázott mese és nincs semmi alapja.
2022. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
77%
18 fogadok, hogy fiú vagy
2022. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
74%
#19: Nem, férfi. Egyébként zseniális a logikád! :D Ha valaki nem ért egyet a női felsőbbrendűségeddel, akkor az biztos férfi. Elárulom: Sok nő sem ért veled egyet.
2022. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!