Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Liberális, vagy konzervatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liberális, vagy konzervatív párt szeretnétek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 15:37
A kérdező szavazást indított:
Liberális nőt - F
Konzervazív nőt - F
Liberális férfit - F
Konzervatív férfit - F
Liberális férfit - N
Konzervatív férfit - N
Liberális nőt - N
Konzervatív nőt - N
74 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ, milyen kérdésben...
2022. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Csinos, intelligens, diplomás, nyelveket beszélő nincs a választékban.

A politikai vallási nézeteiől biztosan nem lesz merevedésem. Inkább az ellenkezője.

2022. ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Milyen téren liberális? Milyen téren konzervatív? Szerintem nem mindegy. Mert pl vannak dolgok amikben liberális nézeteket vallok, másban meg inkább konzervatív vagyok. Tehát nálam nem lehet ezt ráhúzni egy sémára. Nyilván magamhoz hasonló párt szerettem volna.
2022. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13%

Liberális luvnya legyen.

ne borotválkozzon, csapzott haja legyen, festeni sem kell, mert úgy természetes.

Szeresse a bio dolgokat, járjon biciklivel, járjunk el greenpeace akciókra.

2022. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
4-es, liberális vagyok, egyik sem igaz rám abból, amit leírtál. 😆
2022. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező helyében 2 kategóriát bele sem raktam volna a szavazásba... :,D
2022. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg dupla annyi nő szavazott mint férfi, én meg azt hittem ebben a kategóriában többen vannak a férfiak.
2022. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Én egy politikától és vallástól mentes nőt szeretnék.
2022. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

Én mondjuk konzeratívat, de nem túlbuzó vallásosat, de legyen azért liberális is, de ne túlzóan.

De ha az olyan libsire gondolsz, akiket a Telex videóiban látni, na azok nem 🤮 Bocsánat hogy ezt így leírom, de úgy néznek ki mint akik nem mosakszanak, a nőknek ápokatlan kinézetű az arcbőrük,zsíros haj /ja igen öntisztul a hajam a bőröm, a ruhát tedd ki a Napra majd ott megtisztul ( H&M en olvastam)/ és azok a rossz ruhák rajtuk, a férfiak meg mint a pesti csövesek az utcán. Köszönöm, de nem 🤮 akkor inkább hazafias-konzeratív.

2022. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
80 iq-val ez a kérdés számomra értelmezhetetlen bocs.
2022. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!