Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 89%-ban introvertált az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 89%-ban introvertált az, hogyan tudna kapcsolatot kialakítani a nőkkel?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy hasonlóan introventált nőt.
2022. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Én megtanultam elképzelni, hogy más vagyok és próbálkoztam. A többi dolgot pedig elnyomtam magamban.
2022. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1


Nem tudom megállapítani, hogy ki introvertált és ki nem.

Feltételezem ők is ritkábban fordulnak elő a forgalmasabb helyeken.

2022. ápr. 16. 13:32
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
És a 89%, az hogy jött ki? Van veled más gond is, ha ilyet kijelentesz magadról!
2022. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Személyiségteszt eredménye.

2022. ápr. 16. 13:35
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Használd a maradék 11% extrovertáltságod. Vagy élj a 89% introvertáltságoddal. Ne akard azt bemesélni, hogy nem tudod megállapítani, hogy ki az, aki hozzád hasonló...
2022. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket a teszt eredményeket nem kell rögtön kézpénznek venni, mert az emberek nem úgy működnek, hogy ilyenek és kész. Pont ez a lényeg, hogy van lehetőség a változásra, ha valaki szeretne bizonyos dolgokat máshogy csinálni. Persze semmi baj nincs azzal sem, ha valaki introvertált vagy visszahúzódóbb vagy kevésbé társaságkedvelő, de szerintem ezeket nem szabad kifogásként felhasználni. Azzal ha azt mondod magadnak, hogy inrrovertált vagyok és ez hátráltatni fog bizonyos dolgokban, az szerintem tök ártalmas hozzáállás.
2022. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6


Én az emberekhez nagyon nem értek. A non verbatív kommunikációt szinte egyáltalán nem tudom értelmezni. Amibe jó vagyok az a matematika, természettudományok.

2022. ápr. 16. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, hogy ilyen "dobozokban" gondolkodsz magadról. Tök jó, hogy vannak erősségeid, de hidd el, hogy azokban a dalokban is lehet fejlődni, amiket elsőre nem érzel annak. Ezek nem ilyen minden vagy semmi dolgok.
2022. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csinálj meg legalább egy kognitív funkciós tesztet. Bár nekem az "káoszba" fulladt a NeFi kanyar után! 😅😅😅


[link]


Kedves kilences amúgy jól írja, osztom!!!4 😊

2022. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!