Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hol, ill. hogyan szoktatok ismerkedni ha elegetek van a netes társkeresőkből?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 10. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Kiirom,hogy

Valaki beszélgetni? 22/L


Aztán valogatok

2022. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Simán leszólítok egy olyan pasit aki érdekel.
2022. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Sehol. Az összes hosszú távú párkapcsolatomat vétlenek szülték. Este bárban találkoztunk, közös barát okán ismertem meg, ilyenek. Egyszerűen hozta a helyzet.
2022. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

3.

Hogy kerültél este bárba (egyedül?)a többi hogy jött össze?

2022. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
4, miért egyedül járnék este bárokba? Barátnőkkel mentem, koktéloztunk, és oda jött hozzám, beszélgettünk. Most soroljam, hogy jött össze a többi? Nem nagy történetek, közös barát mutatott be, házibuliban találkoztunk, volt, hogy vonat állomáson jött oda, ismerte a barátnőmet, bemutatkoztunk, bejelölt, randira hívott. Egyiknél sem ismerkedés volt a szándék, spontán történt, beszélgettünk, és kölcsönös volt vonzalom. Ezek hétköznapi történetek, amiket a helyzet hozott. Nem kell mindig mindenre ráfeszülni, elég nyitott szemmel járni.
2022. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Én sehol.


Volt amikor szerettem volna, de bennem egyszerűen nincs meg az a könnyedség, mint a #5-ben. Az sem segít, hogy kb nem ismerek senkit, alig egy-két barátom van (ők is messze laknak). Társaságba sem járok, folyamatosan fáradt vagyok. Ha épp nem dolgozom, vagy nem a suli köt le, akkor csak otthon akarok feküdni az ágyamban. Én őszintén csodálom azokat, akiknek van lekiereje 8 óra munka után felkelni és elmenni valahova vagy csak beszélgetni valakivel.

N

2022. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Keresek vkit akivel el tudok menni bulizni valami olyan helyre ahol nem az alja réteg van.
2022. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Sehol
2022. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Sehol.
2022. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Sosem ismerkedtem interneten. Nekem ez így nem működik, erőltetettnek érzem így párt keresni.

Igazság szerint sosem kerestem párt. Az összes kapcsolatom eddig úgy alakult, hogy ismertük egymást máshonnan: egyetem, közös barát mutatott be és egy baráti társaságban gyakran találkoztunk. Aztán idővel kialakult több, mint barátság. Ennyi, semmi kacifántos trükk.

2022. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!