Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelként természetesen adódik, hogy a személyiségtípusom I(89%) N (72%) T(89%) J(89%) vagyis lángelme, az IQ-m több mint 125 és ez okozza a sikertelenségem a nőknél?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 20:57
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Nekem is INTJ a személyiségtípusom, bár kevésbé szélsőséges százalékokkal és az IQ-m is 125 feletti, de mégis van normális, tartós kapcsolatom és nem is ez az első. Introvertáltként valóban nehezebb ismerkedni, ez közrejátszat, de egyáltalán nem lehetetlen, szóval ne erre fogd.
2022. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, én ismerek INTJket, szintén 125 feletti IQval is, vannak köztük házasok, boldog kapcsolatban élők több éve, illetve éppen szinglik is.


A lángelme kis vicces kifejezés a személyiségtípus mellett, nem kell komolyan venni, barátnőm is INTJ, neki csak 110 az IQja, messze van a lángelmétől(de többdiplomás, sikeres)


Nekem 125 feletti IQm van(meglepően sok embernek amúgy), INTP vagyok, minden általam kedvelt ember INTP-INTJ, szóval én azért hiszek ezekben:) Minden exem INTP. Mindegyik. Utólag derült ki, nem ez alapján jöttünk össze. Szerintem örülj az eredményeidnek, és engedd el az incelséget.

2022. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
97%

Az INTJ az miota langelme? Az az epitesz...

[link]


Amugy ha 125 folott van az iq-d es nem jossz ra hogyan kene csajozni, akkor valami ellentmondas van...nem is kicsi.

2022. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer én is megcsináltam ezt unalmamban, az jött ki hogy

ENFP. Nem tudom ez alapján mekkora a baj velem :D mert csak lescreenshotoltam ezeket a betűket, nem néztem utána mit jelent.

Amúgy ha meglátok egy MBTI-ről szóló kérdést mindig azt hiszem hirtelen hogy arról a billegő talpú cipőről van szó :D (MBT, i nélkül)

2022. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
71%

Persze, én pl. szintén magas IQ-jú, introvertált nőként másra sem vágyom, mint egy unintelligens, kifejezetten primitív, de közben "magabiztos", májerkedő alakra. Lehetőleg legyen kicsi, előemberszerű homloka, és persze picike gyíkszeme és előreugró, szögletes álla is ezek mellé. :)

Sajnállak, hogy 125+ az IQ-d és introvertált csodabogár lángelme vagy, nagyon megvert a sors azzal, hogy nem lettél primitív, így természetes, hogy nem vonzod a nőket, sajnos az alantasabbnál is alantasabb ösztöneink vannak, és ugye mi magunk se vagyunk túl eszesek.

2022. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
12%

En is INTJ vagyok, 142-es IQ-val, amit hivatalos helyen mertek, a Hadkiegeszito Parancsnoksagon :)



37F incel

2022. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
92%
És neked sem emiatt nincs nőd, hanem ahogy viselkedsz velük. Annó nem te vágtad le erőszakkal a barátnőd haját? No comment.
2022. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
94%
A Hadkipes IQ teszt inkább a másik oldalra van kihegyezve, őket inkább az érdekli, hogy 80 felett vagy alatt vagy.
2022. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
69%
Miért dobálóznak itt olyan sokan az áltudományos, megalapozatlan, érvénytelen MBTI kategorizálással? A személyiség ezerszer, milliószor komplikáltabb annál, mint amit ez az ezo színvonalú valami kínál.
2022. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
2%

#17


Az a csaj egy iskolatarsam volt, egy bully, aki beszologatott es provokalt. Emlekszel a sztorira, de nem jol :)



37F incel

2022. ápr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!