Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kiszemeltem (27F) UFO-hívő,a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemeltem (27F) UFO-hívő,azokat olvassa stb... Érdemes kezdenem vele? 29N

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem nem.
2022. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
és te miket olvasol? Neki ez egyfajta hobbi, érdekesség egy máz az életében. Az tetszik nem tetszik neked, hogy tetszik neki bármi is? Nem való még neked kapcsolat csak valami elemes eszköz.
2022. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
UFO magazint is olvas?
2022. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Neten olvass+könyveket ilyen agyalágyúlt hülyeségekről..


Uhhhhh...

2022. ápr. 6. 20:02
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

És ez neked miért fáj? Amúgy már csak logikából kiindulva is kizárt, hogy egyedül vagyunk a galaxisban. Mellesleg még a saját bolygónk sincs teljesen felfedezve.....


Mentsd meg őt magadtól és ne kezdj vele, nem vagytok egy értelmi szinten.

2022. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ufo= azonosítatlan idegen légijármű tehát földi eredetű is lehet, az idegenekről olvasni pedig nem bűn..ez nem kettyoság.
2022. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Alom világban él a fiú. Ha komoly partnert keresel akkor offold.
2022. ápr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért nagy különbség van aközött, hogy valaki tudományos érdeklődést mutat a földönkívüli létformákról szóló kutatások iránt, vagy azt hiszi, hogy a piramisokat ufók építették.
2022. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Koltt09 ***** válasza:
Szerintem az se mindegy h milyen formában érdeklik a földönkivüliek. Mert ha pl csillagaszati, vagy asztrpbiológiai cuccokat olvasgat, meg tudomanyos ertekezést a lehetséges földönkivüli élet formairol, az szerintem teljesen okés hobbi. De ha gyikemberekről beszél, meg a sziriuszi magyarokról, akkor az viszont offos.
2022. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nemtudom. Szerintem minden férfi fantáziált már róla, hogy megdugna egy földönkívülit!
2022. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!