Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elotte csomot beszeltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elotte csomot beszeltunk es megbeszeltuk hogy talalkozunk meg kereshet?

Figyelt kérdés
Neten ismertem megy a sracot, tokeletes par ejszakasnak tunik(ezen a teren is valogatos vagyok :D)... A lenyeg hogy egyszer mar eltunt 2 hetre, aztan irt hogy majd szol ha itt lesz a varosban es talizzunk, na most megint eltelt 3 het.... Szerintetek fog meg jelentkezni? Nem hiszem h baratnoje lett mert mondta h epp o sem keres semmi komolyat...
2022. márc. 23. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, nem jössz be neki eléggé ahhoz.
2022. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kar... Pedig ugy tunt.. Na mindegy ugyse voltak vele komoly terveim...gondolom ha én irok ra csak egetem magam, mi?
2022. márc. 23. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném a helyedben. Pláne ha szexkapcsi lenne a dologból, azért tegyen már ő, ha ő a férfi érted...
2022. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, lehet nekem túl egyszerű a gondolkodásom, de nem lehet, hogy nincs a városban, ergo minek írjon, ha úgysem tudtok talizni? :D
2022. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdekled, de nincs kizarva hogy majd irni fog ha szexelni akar es vegkepp nincs kihez nyulni.
2022. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan szomoru :D mert az elejen annyira nem erdekelt, aztan mar igen, erre ilyen csunyan ghostol....pedig mindig nagyon gyorsan visszairt... De ja, tuti nem erdeklem :((
2022. márc. 24. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Közbejött más.
2022. ápr. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!