Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűbb melósként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűbb melósként lehet valaha esélyem prémium kategóriás csajoknál?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bár ez azt asszociációt igazából maga a kérdés is kiválthatta volna...
2022. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

10.


Valójában egy "vicclapban" jelent meg, a rajzoló pedig elég csúnyán gúnyolta ki az ilyen helyzeteket is, mint amiről írsz. Fórizs Attila, művésznevén Fóka, pl. a Rokker Zsoltti képregény-világát is rajzolta, pontosan ráérezve erre a proli közegre és tökéletes paródiát állítva ennek.


Manapság hiányolom az ilyesmit, a kétezres években rengeteg helyen ment ennek kifigurázása (akkori South Park, tardablog. modoros, ig.izt.tib blog, Rokker Zsoltti, akkori képregényesek stb.), most valahogy eltűnt. Vagy azért, mert már nem szabad kigúnyolni, mert ez a réteg lett a többség és a mennyiség átcsapott minőségbe, vagy egyszerűen túlságosan kötve van a művészek keze a "politikai korrektség" nevében.

2022. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15%
Mi az ami miatt egy általad “prémium kategóriás” csaj veled akarna lenni? Miért lenne neki jó veled? Mi az, amivel többet tudnál adni, mint egy olyan pasi, aki pl, a saját környezetében van?
2022. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet.
2022. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Én teljes mértékben biztos vagyok benne, h a prémium kategóriás csajok egyszerűbb melósra vágynak😇😇😇😇
2022. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy mire gondolsz kérdező de mégiscsak autókat szokás prémium kategóriásnak hívni. Tudod Bömmer, Merci, Ódi.
2022. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Olykor jobb egy megbízható de unalmas és ronda Suzuki, mint egy fullos drága szexi Mercedes.

Persze ne legyünk álszentek, szívsebben szomorkodnánk egy Mercedesben.

2022. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

12# "pontosan ráérezve erre a proli közegre és tökéletes paródiát állítva ennek"


Szerintem ez az oldal simán újjáéleszti ezt a műfajt. Sok kérdés önmaga paródiája :D

2022. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Full unalmasak már ezek a kérdések! Incel rinya állandóan.
2022. márc. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!