Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel fiunak/ferfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel fiunak/ferfinek adnank havi 1 milliot csajozasra megoldodnak a párkeresési gondjai?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 13:28
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Nem a pénzen múlik.

Most is van pénzem mégsem tudok csajozni, meg nem is nagyon merek.

Ha az ember nap mint nap úgy él, hogy a gyűlöl a tükörbe nézni, azon nem segít a pénz.

Ha ocsmánynak születtél akkor baßhatod.

2022. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Szerintem a ferfiaknal a kulsonel inkabb az izomossag/sportossag szamit azt meg lehet oldani ha elmegy az ember mondjuk kondiba vagy kocogni
2022. márc. 21. 09:22
 13/42 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező akkor rosszul tudod.

Az arc a lényeg a férfiak esetében is. Illetve a magasság és úgy általánosan a test és arc arányai. Magyarán a csontozat.

Ha törpe vagy hiába gyúrsz csak röhejesnek fogsz tűnni, illetve ha baltával faragott fejed van akkor sem sokat segít a sportos test.

Persze nem rossz dolog ettől még, de van az a szint amikor teljesen lényegtelenné válik a dolog (ha valaki annyira ocsmány)

2022. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
54%
12: Szerintem nem. Inkább a "karakán" jellem és vonzó arc. Onnan tudom, hogy (naturál mércével) elég rendesen izmos voltam évekig, semmivel sem lettem vonzóbb a nők szemében.
2022. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelműen az arcon múlik, az arcsontozatnak bizonyos elhelyezkedései a vonzóak, állkapocs, fejforma stb. Az a tipikus szögletes fejforma és arc kell, még ha nem is teljesen markán, de a forma legalább emlékeztessen arra a tipikus alfás férfias fejformára. Plusz pici mélyen ülő szemek.
2022. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
53%
Mivel a forint egyre kevesebbet ér, ezért nem feltétlenül. Ugyanez az összeg viszont euróban talán. Persze a kinézeten, vagy pl a magasságon nem lehet vele változtatni. Genetika kérdése is a dolog. Egyébként meg el lehet menni k*vázni.
2022. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
12%

16


K*rva neked nem fog adni szenvedélyt.

Tehát mikor látod rajta, hogy le akarja tépni a ruhád és beleülni a farkadba.


Ezt kizárólag Chadék tapasztalják meg. Ezért kéne különadó az ilyen fejűekre.

2022. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
40%
Nem, de jó beosztással/befektetéssel boldoggá lehet tenni, mert onnantól nem kell dolgozni, ami a szabadság elsődleges formája, és többet ér, mint a szex.
2022. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
49%
Olyan opció nincs, hogy adsz havi 1 millát és nem panaszkodok semmin?
2022. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
38%

14: Az nagyon sokat számít, hogy milyen a kommunikációs készséged. Mennyire vagy autentikusan laza egy szociális helyzetben, meg úgy összeségében milyen a kisugárzásod.

Hiába vágtam el minden kapcsolati lehetőséget a gyerekkori traumám végett, akkor is lett volna lehetőségem többször is "becsajozni", csak megfutamodtam/leépítettem azokat. Nálam még az arc sem segített, mivel sosem voltam jóképű.


Egyébként csak egy kis megjegyzés ahhoz, hogy minden incel leragad a kinézetnél. Szerintem sokkal "jobb" már az elején, ha benéz a stop tábla az ablakon, mint amikor eljutsz addig a pontig, hogy lekerül a textil és "lereadeled" azt az elfolytott csalódást a csaj arcáról, amikor meglátja a csavarhúzódat. 😅 Na az tud igazán demoralizáló lenni. Higyjétek el! 😅


Edricus: Régen rossz amikor materiális alapú mankód van a boldogsághoz... Szar lehet akkor amikor kirúgják alólad azt a típusú támaszt. :)


Kérdező: Ha eljár egy profi pszichológushoz, a saját stílusában igényesen öltözködik, felfogad trénert aki havi szinten jó értelemben megkínozza a teremben, akkor ja! :)

2022. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!