Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szomorúnak, kellemetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorúnak, kellemetlennek érzenétek azt ha 25 éves korotokig nem lett volna párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Hogy viseltétek volna?

Amúgy gáz az ha valakinek 25 évesen nem volt még?


2022. márc. 19. 23:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Úgy viseltem volna, hogy már 5-7 évvel előtte elkezdtem volna törni a buksit, hogy miért nem sikerül az életemben az, amit szeretnék. És nem felnőtt fejjel, 30 felé tartva pattant volna ki a csipa a szememből, mint Csipkerózsikának.
2022. márc. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem voltam szomorú miatta, kicsit talán kellemetlen volt. Aztán pont 25 évesen lett, azóta is együtt vagyunk
2022. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!