Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél egy olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan sráccal aki 6ezer embert követ Instagramon meg 5ezer ismerőse van Facebookon és nem lát ebben semmi rosszat?

Figyelt kérdés

Komolyan lehet egy ilyen embert venni? Beszéltem vele erről azt mondja exeivel való kapcsolata alatt is ezt csinálta, gyűjti az ismerősöket, nem lát benne semmi rosszat. Ezek mellett kb mindenféle nőnek lájkolja a képét.

Lehet gyerekes de már több emberrel ez miatt nem akartam kialakítani kapcsolatot.

Ismerősi körben is észreveszem, hogy valakinek akár felesége, menyasszonya van és mégis akár többek között az én kepeimet lájkolgatja (itt fiatalokról van szó, huszon harminc évesekről). Vagy csak én nekem esne ez rosszul? Amúgy én introvertál személyiség vagyok, lehet azért sem érzem ennek szükségét, nőként meg pláne nem.

Nálatok kizáró ok ez egy ismerkedésnél vagy egy párkapcsolat alatt?



2022. márc. 18. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit komolytalannak tartanám. Mennyi idős, 17?
2022. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Bejelölök ennyi embert 1 hét alatt nekem is lenne ennyi, és? Attól többet érek vagy mi? Ez számit manapság?
2022. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Neki hány követője van instán? Tiktokja van?
2022. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Marketinges?


Szerintem az ismeretség hatalom.. Amennyiben használja a munkájában, vagy más céllal, akkor tök jónak gondolnám. Amennyiben ez a hobbija, akkor eltávolodnék tőle.


Ha mondjuk fodrász lennék, és kiposztolgatnám 6000 embernek a frizurákat, amiket csinálok, sokkal többen keresnének meg. Szóval így oké. Remélem érted a példát.

2022. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Ő követ ennyi embert, nem az emberek őt.
2022. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" 5ezer ismerőse van"


Ez oda-vissza működik facebookon, tehát ha valamit megoszt, 5ezer ember látja(már aki nem tiltotta a tartalmat).


Instán lehet nem megy oda-vissza, de facen igen. Bár szerintem ha instán 6ezer embert követ be, egy két ezer már csak azért is beköveti őt is.

2022. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én közel 1000 oldalt követek, barátnőm 90 alatt, de mindkettőnknek 1000 feletti követőink vannak. Én csomó sport oldalt meg meme oldalt követek, meg régen másik városban laktam az ottani ismerőseimet persze mind követem. Barátnőm csak pár közeli ismerősét
2022. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!