Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek fontos a pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek fontos a pénz a kapcsolathoz és a családalapításhoz, akkor hogy lehet barátnője, családja sok alacsony jövedelmű férfinak (mentős, hivatalnok, tanár stb.)?

Figyelt kérdés
2022. márc. 14. 00:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Lehet van más amit le tudnak tenni az asztalra.

Kereshetnél te is magadban valami értékelhetőt, ahelyett hogy nőkre aggatsz arcédulát.

2022. márc. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

#8-ast én is alá tudom támasztani. :D


Viccet félretéve a felsorolt szakmákban dolgozókat én is csípem és ad egy pluszt ismerkedésnél, mivel egy mentősnek vagy tanárnak például emberekkel kell dolgoznia, utóbbinak gyerekekkel ráadásul. Szerintem sokunkat megmozgat az, hogy egy ilyen ember jobb apa lehet, mint az, aki csípőből nevel gyereket. (Aztán vagy igen, vagy nem.)

2022. márc. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Valamilyen mértékben mindenkinek számít a pénz, ugyanakkor nem egyedüli fontos paraméter. Nem csak azért nincs párkapcsolatod, mert alacsony a jövedelmed, hanem valószínűleg ezen felül nem nyújtasz semmit.
2022. márc. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha egy kicsit elgondolkodnál, rájöhetnél, hogy a [NŐK], nem egyetlen hatalmas homogén massza. Vannak, akik gyereket és családot szeretnének, akiknél úgy gondolom, jogos elvárás, hogy kicsit többre teljen, mint párizsis zsemlére kefirrel. Amíg mondjuk GYES-en van majd gyerekeddel, addig nem fog tudni munkát vállalni és a gyerekeket is etetni, ruházni kell ugye... Van, akinek nem számít, mert kevéssel is beéri. Vagy csak lazábbat akar. Van, aki önálló annyira, hogy nem a te pénzedből akar megélni, mert akár nálad is jobban keres. És van, aki életében nem dolgozott egy percet sem és az egyetlen "értéke" a külseje. Nos, utóbbi csoportnál természetesen mélyen a zsebedbe kell nyúlni. A megoldás? Ezt a csoportot messziről kerüld el.


Minden ember más és nem tudod egyetlen legyintéssel elintézni, hogy [a nők ilyenek]. Ez nem így működik. Ilyen egyszerű.

2022. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!