Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi volt a legviccesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi volt a legviccesebb, legfájóbb, leggázabb szöveg, amit férfiak mondtak nektek, miután visszautasítottátok őket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, akkoriban a chat.hu-n összejött rendesen a söpredék, bár nekem voltak kellemes emlékeim férfiként normálisan regisztrálva megismerkedtem pár korombeli nővel, chat, aztán adjuk meg az iwiwet, myvipet, msn-t. Régi szép idők :)
2022. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
“Úgyis egy sz*rházi vagy.”😀😀
2022. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
De utána még keresett hetekig. xDD
2022. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy majd elkeni a szám, mikor anyámnál is be fog próbálkozni XD


Anyám sem kímélte

2022. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Én is toltam régen chat.hu-n ezerrel 2004 környékén. Jó kalandokat össze lehetett hozni.
2022. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szöveg, hanem leggázabb tett.


Gimis koromban jóban lettem egy pár évvel fiatalabb sráccal (én érettségire készültem, ő gólya volt). Külön programon ismerkedtünk meg, rajtunk kívül mindenki idősebb/felnőtt (30-40 körüli) vagy kisebb gyerek volt, úgyhogy örültem neki, hogy van egy nagyjából korombeli ember is, de nem gondoltam tovább a dolgot. Ő annyira fellelkesült attól, hogy feltételezhetően életében először szóba állt vele egy nőnemű, hogy egyből halálosan belém szeretett, randikra hívott, kb. már az esküvőt tervezte. Én korrekt módon megmondtam neki, hogy nem érdekel semmi ilyesmi vele kapcsolatban. Azt mondta, semmi baj. Aztán hazament és elsírta az anyjának, hogy micsoda szemét qrva vagyok, akkor indult a hadjárat ellenem. Még az anyámhoz is eljutott a híre, hogy mit műveltem szegény kisfiúval. Közel 10 év telt el azóta, de az anyja még mindig úgy néz rám, mint a véres rongyra, ha meglát az utcán 😂

2022. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapot "jártunk", aztán sms-ben szakított velem. Erre nem reagáltam. Eltelt kb. másfél hónap, felhív, hogy találkozni akar. Belementem. Ott előadta, hogy szeretné újrakezdeni. Én nem akartam, utálom, ha hülyének néznek. De a leggázabb az volt, hogy a beszélgetés során kiderült, hogy amúgy megcsalt, amíg együtt voltunk, de közölte, hogy "a másik lányt is Évinek hívják, szóval emiatt igazán nem haragudhatok." :D


Chat.hu-n kamaszként mi is szórakoztunk. Egyszer valamelyik kiéhezett perverzzel megbeszéltünk egy randit az Orczy-kertbe, remélem azóta is vár, hogy megjelenjünk szexi, piros ruhában. :))

2022. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!