Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélek valamit lenn. Szerintetek beszéljek vele erről őszintén, vagy a mindenkori szöveg itt is áll, hogy hagyni kell azt, akinek van valakije?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz a sztorim, de azért remélem lesz olyan, aki végigolvassa, és ad valami hasznos, megindokolt tanácsot. Nyitott vagyok a kritikára is, nekem csak az a lényeg, hogy eljussak végre egyről a kettőre.

26 éves nő vagyok.

Legnagyobb vágyam, és belátható időn belüli életcélom, hogy még ebben a kevesebb, mint 4 évben, ami hátravan a 30. szülinapomig:

1. Hosszútávú, komoly szándékú, jó párkapcsolatot kezdjek meg egy értékes férfival.

2. Eljegyezzen.

3. Megházasodjunk.

4. Jó lenne, ha babaprojektbe kezdenénk. Ha terhes is lennék, még jobb lenne. Ha meg is születne elsőszülöttem még 29 éves koromban, arról már almodozni is alig merek, annyira jó lenne.

Volt 2 komoly, többéves kapcsolatom, de mindkettő zátonyra futott. Sebaj, e kettő miatt sokkal tapasztaltabbnak érzem magam, ami a párvalasztást, illetve ami a párkapcsolaton belüli viselkedést illeti.

Megismertem valakit, akiről úgy érzem, elvakultság nélkül, hogy ideális társam lehetne az életben. Úgy érzem, összeillünk, és tudnánk harmonikus párkapcsolatot folytatni, sőt, tudnánk ideális házastársak lenni egymás számára, illetve biztos vagyok affelől, hogy csodálatos apja lesz gyermekeinek, akár én leszek az anyjuk, akár nem.

Ebbe a személybe én kezdek beleszeretni. Nagyon szimpatikus. Annyira élem a beállítottságát is, érdeklődési köreit is. A tulajdonságai tiszteletre méltóak. Külsőre sem utolsó, jó a megjelenése, különösen az arca, mert hogy jóképűnek találom.

De! De, de de. Ott van az óriási DE!

Van barátnője. Saját bevallása szerint már közel 2 éve húzódik az eljegyzés, mert bár a barátnője szeretné, és bár a kapcsolatuk első 2 évében ő is azt érezte, hogy az a lány élete szerelme, és eljegyzi hamarosan, de aztán megromlott köztük a viszony, rengeteget veszekednek a mai napig. És így nem törtent meg az eljegyzés se 3 év együttlét után, se 4 év környékén, ahol ugye most járnak. Jelenleg is az van, hogy a barátnő várja az eljegyzést, és ő is tudja, rég itt az idő, de ilyen rossz körülmények közt nem akarja ezt meglépni. Nem akar veszekedésektől terhes, mindennapos stresszt jelentő kapcsolatot.

Szerintetek van értelme egy ilyen kapcsolatnak? Mert szerintem nincs. Ez egyfajta se veled, se nélküled kapcsolat így.

Arra gondoltam, szakíthatna a barátnőjevel, mert nem veszítene semmit, viszont nyerne. Nyerne szabadságot a rossz kapcsolat alól, és ha szeretné, nyerne engem is, mert én kész lennék összejönni vele. Szeretem, tisztelem.

Azért nen szakít a barátnőjével szerintem, mert ő az első komoly kapcsolata. Voltak gyerekkori szerelmei, de komoly kapcsolata nem. Még csak 25 éves. Vagyis fiatalabb nálam egy évvel.

Szerintetek felvessem neki, hogy szeretem? Hogy szerintem jó kapcsolatunk lehetne, ha összejönne velem? Hogy szerintem szakítania kéne a barátnőjével, mert így semmi értelme a kapcsolatuknak, hogy nem tudnak A-ról a B-re lépni a sok veszekedés miatt?

Még soha semmit nem említettem neki, azt sem tudja, hogy szeretem. De barátok vagyunk, egyre jobb barátok. Minden héten találkozunk, mert van egy ügy, ami kapcsán amúgy is össze kell futnunk hetente párszor. Néha finoman flörtölök vele, de azt nem szereti, mert hűseges típus, és nem flörtöl senkivel a barátnője miatt. Azt se akarja, hogy vele flörtöljenek, ennyire hűseges, ez is tetszik benne. De bárcsak inkább hozzám lenne hűseges, nem pedig a dirigáló, panaszkodó, dedós barátnőjéhez.


2021. dec. 10. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem neked kell eldönteni hogy szakítson a barátnőjével.

Ha ilyen tervekkel állsz elő egy pasinak 600 km-re fog menekülni, szóval óvatosan. N

2021. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Ne ronts rá azzal, hogy szereted. Utalgass rá max.
2021. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ha olyan hű de nagy dolgot váltottál volna ki belőle, akkor kimerne lépni az állítólagos rossz kapcsolatából. Kicsit álomvilágban élsz. El kell keserítselek kicsit. Eltervezted az egész életed szinte. Ebből kb örülj ha 1 valami összejön ,akkor amikorra szeretnéd. Nem igy megy ez a hercegnősdi. Nem hagyja,hogy flörtőlj vele...és ebből sem érzékeled,hogy nem jössz be neki?
2021. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy a dedós, a pasi hülye lenne egy komoly kapcsolat után veled kezdeni, (ha valaha is szakít) akinek percre pontosan be van osztva hogy mit szeretne elérni. És még a pasi csaja dirigál, vicces vagy :D
2021. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Add elő neki a 4 éves tervedet, akkor úgy megszakít veled minden kapcsolatot, hogy nem lesz min tovább agyalnod vele kapcsolatban.
2021. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény ha tudná, mit tervezel egyből hasmenése lenne. XD
2021. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha a barátnőjét megcsalja téged nem fog majd??
2021. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nagyon fordítva ülsz a lovon. Csak qzért, mert neked tetszik, mi jogon akarod megmondani mit tegyen vagy érezzen? Beteges vagy. Azért szakítson a barátnőjével, mert te kinézted magadnak? Járni akarsz vele már most, meg gyereket meg stb, holott nem is érez irántad semmit. Komoly bajok lehetnek veled, de minimum annyi, hogy akkora az egód, ami már szavakkal ki sem fejezhető. Hagyd ezt a fiút és ismerkedj olyannal, aki szabad. Tudod, ahogy a gerincesek teszik.
2021. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Ijesztő vagy.

Nem is vagytok együtt mèg csak a szeretője sem vagy.

Kismillió dolgot sem tudsz , hogy múködne e vagy sem.

Úgy írsz mint egy robot

Ijesztő vagy

2021. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen mindegy, hogy mit mondunk. Mintha valaki azt kérdezné, hogy leszokjon-e a cigiről, drogokról vagy az alkoholizmusról.


Mi hiába mondunk akárhányan bármit, ha az illető mást akar, megszállottan annak a rabja. Neked a viszonzatlan szerelemről kell lejönnöd, ami az állapotodat tekintve nem lesz egyszerű.


Mondanám, hogy menj pszichológushoz, de incelségemből kifolyólag rengeteget jártam terápiákra és volt 3 ilyen megszállottan szerelmessel is szerencsém találkozni és mindegyik többszörösen visszaeső, akire szerintem csak azért nem mondja azt a terapeuta, hogy reménytelen és kösse fel magát, mert nem lenne etikus, neki meg az idejéből kifutja, hogy foglalkozik vele, papagájként elmondja neki újra és újra, amire az illető okosan bólogat aztán nem úgy csinálja.


Ezt magadnak, belül kell helyre tenni, amíg ezt nem határozod el magadban erősen, addig senki sem tud segíteni, maximum a golyó vagy a kötél.

2021. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!