Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szoktatok csajozni buliban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok csajozni buliban?

Figyelt kérdés
Bulikba nehezemre esik a lanyokhoz kozeledni, merg nem tudom mit kene csinalni. 19 eves vagyok es hetvegen is volt egy csaj aki bejott volna csak nem tudtam, hogy kozeledjek. Ott volt mellettem, mert eggyik regebbi ismerosomnek akivel mar nem igazan tartom a kapcsolatot, ismerose volt de feltem lepni, hogyan kene ezt unblock csinalni?

2022. febr. 16. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ginával legfőképp...
2022. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Unblock? Unblock yourself. :D

El bloc lesz az.

2022. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele odakint társaságban, lazulj el... Lehetőleg ne késeld meg a mosdóban.
2022. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Positináld magad a hölgyleány elé menő bőr jacketben és Ray Ban napszemüvegben, kezedben egy pohár chardonnay borral, mérd végig a csajszikát, nyald meg az ajkad, és közöld zengő acousticájú baritone hangozatban:

- Egy magadfajta sexy cica csakis nekem dorombol,

Azt is megengedem neked, hogy igyál a boromból!

2022. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, hogy legyen 1 értelmes válasz is leírom, hogy én, hogy szoktam.


Első lépésként szalonspiccesre iszom magam. Nem részegre, hogy magamnál legyek, viszont elég ittasra, hogy a tánc vagy szövegelés ne okozzon gondot. Bemegyek a tánctérre és elkezdek táncolni, közben felmérem a terepet, hogy van-e olyan hölgy aki tetszene. Ha van, próbálom vele a szemkontaktust felvenni. Ha ez is megvan és kölcsönös szemezés megy, akkor szépen elkezdek felé közeledni, de nem rohanom le. Szóval már ott vagyok mellette, óvatosan megérintem a derekát vagy csípőjét. Jobb esetben felém fordul, utána bemutatkozok neki és ha nem hajt el, akkor elkezdünk táncolni először komfortzónán kívül de elég közel ahhoz, hogy ne csapja le más a kezemről. Utána feldobom, hogy igyunk valamit és menjünk egy asztalhoz vagy dohányzóba, ha cigizik. Közben természetesen alap dolgokat kérdezek tőle pl.: kikkel jött, mit dolgozik/tanul,hány éves,stb... Utána visszamegyünk táncolni, de ott már komfortzónán belül próbálok kerülni. Ha már egy ideje táncolunk és érzem a vonzalmat és ad jeleket, akkor mehet az összesimulós tánc. Ha annyira jó vagy nála, hogy jöhetne a csók, akkor én nekem az a tapasztalatom, hogy ne kezdeményezd. Hajolj közel a szájához, de hagyd, hogy ő csókoljon meg. Szerintem szeretik a nők, ha kicsit így húzzák az agyukat. Ha ez megvolt, akkor kettő dolog jöhet. Vagy táncoltok és iszogattok tovább közben beszélgettek, elérhetőséget cseréltek. A másik, hogy feldobod, hogy folytassátok a szórakozást nálad, ha van helyed. Kb. ez az én technikám.


26/F

2022. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

"Szóval már ott vagyok mellette, óvatosan megérintem a derekát vagy csípőjét. "

Ez valami incel taktika, egy ismeretlen csajnak, akivel egy szót sem beszéltél, egyből a személyes szférájába tolakodni, és a csípőjét fogdosni?

2022. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!