Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak velem történik?

Figyelt kérdés
Hogyha nekem bejön valaki, annak én nem jövök be, viszont aki nekem nem jön be, az oda - vissza van irántam. Mással is ez van? Vannak olyanok, akiknek sikerült végül megtalálni azt, akivel kölcsönös volt a vonzalom? 26N
2022. febr. 16. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Az emberek tobbsege onertekelesi zavarban szenved, vagy fole, vagy ala pozicionalja magat a valosagnal. Ez tipikus esete annak, hogy valaki tobbre tartja magat, mint amennyi kulsoleg latszik belole. Ra kene gyurnod az onismeretre, hogy elkeruld ezeket a helyzeteket a jovoben.
2022. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagy %-ban így szokott lenni, de előbb-utóbb szembejön, akivel kölcsönös. Mondjuk tudom, hogy egy idő után már baromi dühítő, ha ez nem történik meg jó ideig :) De legyünk türelmesek :)

36/F

2022. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem csak veled. Viszont elég rossz érzés hogy tudod hogy telik az idő és egyre öregebb leszel és még mindig nincs senki akivel komolyabban tervezhetnél.
2022. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen!

Társkereső elég sokszor van ilyen

2022. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!