Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor kezdődik az anti-incel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdődik az anti-incel, anti-simp forradalom?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 10:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

9! Mondjuk nem kellet nekik, de most nem is Elliot Rodgerről van itt szó.


Ja, csak ha "mindenkinek van párja" akkor miért létezik egyáltalán az incel jelenség? nyilván messze nincs mindenkinek, csak ugye ezt kéne elfogadni, hogy egyes kutatások szerint a férfiek ötöde is incelnek számít.

2022. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

11


Nem azt írtam, hogy mindenkinek. Hanem hogy mindenféle férfinak, alacsonynak, átlag alatt keresőknek, kövéreknek, fogyatékkal élőknek stb.


Szóval ezek alapján még simán lehet, hogy a férfiak egy része incel, de nem a külsejük miatt. Hanem valszeg alacsony szociális készség, olyan traumák amiket nem tud kiheverni, esetleg mentális zavar. Amiket leírtam a 10-es válaszomban is.


Szóval szerintem valami ilyen irányban kéne megfogni a jelenséget. Csak hát, ennél sokkal sürgetőbb gondokat se igen akarnak megoldani, szóval ennek megoldása is még várat magára.

2022. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
De épp az volt a kérdésem, hogy mi a probléma. Arra már nem tudtál választ adni...
2022. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%

12! Ugyanazt mondod ha mindenfélének lehet, akkor nem kéne léteznie a jelenségnek. Ennyi. nem is szólva arról, hogy megint mint sokan te is így kijelented, hogy ennek annak amannak van párja, csak ezt semmivel nem tudod alátámasztani. például honnan tudod mikor látsz egy "párt", hogy nem csak barátok-e? Mert imádom ezt a dumát, hogy "nézzük meg az utcán mennyi ronda férfinek van párja" ja csak nem tudod, hogy tényleg az e...


13! Mert egy heterogén csoportról beszélünk, azért! Van akinek a kinézet másnál a pénz, megint másnál a farokméret stb.


Az alapproblémát abban találom, hogy van egy furcsa szociális úthenger, ami kijelenti, hogy az egyedülálló férfi az lúzer, az egyedülálló nő meg sikeres! most tudom el fogod mondani, hogy "deháteznemígyvan" de így van! Ha egy nő nem akar gyereket és maga van, akkor arra felnéznek, hogy ő erős független nő! Ha egy férfi maga van, akkor azt meg lúzernek tartják. Csoda, hogy minden férfi akar barátnőt?

2022. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

14


Tudod, az embernek általában vannak barátai, ismerősei, munkatársai, sulis társai..nem az utcán sétáló párokból indultam ki, okoska!



Aki nem szenved traumától, szociális hiányosságoktól, esetleg mentális zavartól, annak lehet. És ezek mentesek a külsőtől és a pénztől.


Nem mondtam, hogy nem létezik ez a jelenség..csak teljesen más oka, mint te gondolod.

2022. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%

"Ha egy férfi maga van, akkor azt meg lúzernek tartják. Csoda, hogy minden férfi akar barátnőt?"

Tehát lényegében azt mondod, hogy azért kell neked barátnő, hogy mások ne nézzenek lúzernek?

Ez remek alapja egy párkapcsolatnak...

2022. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%

15! Tudod akkor most azt mondod, hogy ha ismersz egy valakit, akkor ismersz mindenkit, ez még nagyobb butaság, mintha az utcán sétáló párokból indulnál ki okoska...


LEHET! -nagyon jó szó! Mert magában foglalja, hogy soknak nem lesz.


Mint írtam nincs egy oka, egy heterogén csoportról beszélünk.

2022. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16%

16! inkább azon kéne elgondolkodnod, hogy miért kell bárkinek barátnő? Tényleg, miért, és ha ezen elgondolkodtál, akkor majd beszélgetünk! 😊 Mert elárulom előre, hogy a párkapcsolat egy tanult dolog, mikor megszületsz nincs beléd kódolva, hogy te akarsz, csak megtanulod, hogy szokás, mert a társadalom ezt akarja, ha a poliamória lenne az elfogadott, akkor furcsán nézne bárki azokra, akik a monogámiáról beszélnek.

Eredendően sz ember amúgy nem monogám biológiailag, csak a társadalmunk tett minket azzá.

2022. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!