Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar az összes buta nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar az összes buta nő gyereket?

Figyelt kérdés
Aki okos meg meglenne az anyagi háttere is az meg nem akar. Ki érti ezt?🤷

2022. febr. 9. 12:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
Az okos nő, pontosan azért nem akar, mert okos! 😏😏😏 Magyar pasitol legalabbis tutira nem...
2022. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

11


Arabtól, perzsától akinek szemében jogaid sincsenek az jobb lenne? Érdekes hozzáállás.

2022. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
Azt látom, hogy eleve a lányok elé nincs lerakva egy olyan életpályamodell, ami versenyezni tud a ma divatos "ÉN, ÉN és ÉN" típusú életpályamodellel. Ma az egész média azzal van tele, hogy akkor vagy értékes, ha jó csaj vagy. Ha jó csaj vagy, akkor a lábaid előtt hever a világ. Ehhez rengeteg időt, energiát, na meg pénzt kell magadra áldoznod és ez csak addig tart, amíg fenntartod magadnak. Elkötelezed magad egy férfi mellett? Már fel is adtál ebből egy darabot. Összekötöd vele az életed? Még egy darab odalett. Esetleg szülsz is 1-2 gyereket? Na ezzel már végleg elfelejtheted azt, hogy jó csaj vagy. És mi jön az addigi körberajongás helyett? Házimunka, gyereknevelés, szürke hétköznapok. Legtöbben jelenleg ezt látják. Na meg azt, hogy a kapcsolatok nagy része úgyis a kukában végzi, ő meg ott marad a gyerekével egyedül és már nem csinálhatja vissza az egészet.
2022. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

Sokan félreértik a kérdést vagy más akarnak belelátni. A kérdező nem azt írta, hogy mindenki buta, aki gyereket vállal. A kérdésben az szerepel, hogy miért akar az összes buta nő gyereket? Így egészen más a dolog, mint ahogy sokan (félre)értelmezik.


Abszolút értem kérdező, hogy mire célzol és igen, sajnos ez egy igenis valós probléma. Azok a nők és férfiak, akik finoman szólva kihívásokkal küzdenek értelmi intelligencia szintjén, nem képesek felmérni, hogy egy gyermekvállalás milyen felelősséggel, kötelezettséggel jár. Ők azok, akik szinte semmit nem tudatosan csinálnak. Gyakran mondják a gyermektelenekre, hogy önzőek, de szerintem az a valóban önző, aki úgy vállal gyereket, hogy sem/vagy az anyagi, sem/vagy az érzelmi biztonságot nem tudja megadni a születendő gyermeknek.

2022. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%

A sajat mikrokornyezetemben is latom, hogy a volt kozepsulis osztalytarsaim kozul CSAK annak van 1-2 gyereke, akinek nem sikerult az erettsegi, vagy epphogy atbukdacsolt, aztan elment a csepeli mekibe dolgozni, onnan meg szulni par honap utan. Sot, van olyan lany, akinek a parjaval elott szuletett kozos gyereke, minthogy megunnepeltek volna az ELSO evfordulojukat.

Akinek ment az erettsegi, esetleg elment tovabbtanulni, nekik nincs (meg) gyerek, de tobbet elnek tartos (5+ ev) kapcsolatban.

25N

2022. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
Elott helyett elobb* es sry az ekezet hianyert
2022. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a családban volt ilyen nő. Lusta volt tanulni, és már 16 évesen férjhez akart menni, és gyereket szülni. Valahogy azt gondolta, hogy ez az élete kiteljesedése, és utána már nem kell dolgozni, mert a férje eltartja. Sajnos abba nem lát bele, hogy elég kevés az olyan férfi, aki keres annyit, hogy el tudjon tartani 4-5 embert, és megtehetik, hogy az asszony otthon marad. Egyébként meg elég macerás is a kisgyerek a családban, pláne, ha mellette még dolgozni is jár az anyja. Szóval valóban buták az ilyenek, mert nem gondolják végig. Főleg azt nem, hogy mi lesz, ha lejár a GYED.
2022. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem sok buta nő (vagy férfi, ha már itt tartunk) egyrészt ebbe született bele, ezt hallgatta egész életében, hogy a gyerek az élet természetes része, az kell, mert anélkül nem teljes a család, a nő CÉLJA és FELADATA, hogy gyerekeket szüljön, stb, és minthogy buta, meg sem kérdőjelezi ennek az igazságtartalmát, hanem sodródik az árral, vágyik rá vagy sem, neki gyerek kell, mert anélkül mi értelme az életnek.

Tegyük hozzá, hogy ha még csak nem is tanult és/vagy nincs meg a magához való esze, hogy megteremtse a saját megélhetését (nem kell feltétlenül tanultnak lenni, de egy jó üzletasszonynak igenis kell némi káposztalé a fejébe, ha varrónő, ha manikűrös, ha akármi más), akkor olyan nagy karrierre tényleg nem számíthat, és ilyen esetben mégis mi legyen az életcélja? A gyerek legalább egy tiszta és világos cél, próbálkozol vele, teherbe esel, kihordod, megszülöd, gondozod, neveled, stb, jön a következő, nincs idő és lehetőség gondolkodni és ábrándozni. Plusz azért a gyerekvállalás igenis jár nem kevés pozitív visszacsatolással, a legtöbb ember mégis csak szereti a gyerekeit és feldobja a napját, amikor megölelik, amikor a kis manócskák kacarásznak csikizés közben, amikor szombaton összebújva fetrengenek családostul az ágyban és nézik a reggeli matinét, vitathatóan, de ezek a pillanatok biztos vagyok benne, hogy sokaknak (legtöbbeknek?) sokkal pozitívabb és boldogabb pillanatok, mint bármelyik munkanap, főleg ha az a munkanap egy háromműszakos robotolás lenne a gyárban. Annál azért mégis csak szebb és jobb alternatíva a gyerekekkel lenni.


Amúgy vitatható persze, de én okosnak gondolom magam, a munkám is elég jó, az anyagi hátterem is, és akartam is gyereket (lett is :) ), szóval azért vannak olyan nők, akiknél minden lehetőség adott, és vágynak is a babázásra, nem csak a butáknál elterjedt. Ezt ilyen 25 alatt tudom elképzelni, hogy népszerű legyen, mert amíg nem diplomáztam le és dolgoztam be magam egy betonbiztos pozícióba, ahová szülés után is visszamehettem, addig én sem vágytam babára. Vagyis vágytam, de akarni még nem akartam, amíg nincs meg minden feltétel hozzá.

2022. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%

"Sokan félreértik a kérdést vagy más akarnak belelátni. A kérdező nem azt írta, hogy mindenki buta, aki gyereket vállal. A kérdésben az szerepel, hogy miért akar az összes buta nő gyereket? Így egészen más a dolog, mint ahogy sokan (félre)értelmezik."

A kérdező egyértelműen felosztotta a nőket két csoportra:

1: aki buta és gyereket akar (maga a kérdés)

2: aki okos és adott az anyagi háttere, és nem akar gyereket (a kérdés kifejtésében)

2022. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

1: aki buta és gyereket akar (maga a kérdés)

⏺Mert azt hiszi, hogy gyereket nevelni otthon könnyebb, mint a munka világában helytállni


2: aki okos és adott az anyagi háttere, és nem akar gyereket (a kérdés kifejtésében

⏺Pontosan azert, mert okos, és számára nem elég, ha egy férfi tudja hozni az ehhez szükseges anyagi hatteret. Egy okos nőnek sokkal nehezebb a társkeresés, mivel elég kevés a megfelelő, szintjükön lévő férfi!

2022. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!