Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi motival egyes 40 es noket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motival egyes 40 es noket, h 20-25 kozotti pasival jonnek ossze? Ma lattam 3 ilyen nőt facebookon, h fia korabeli, 20 evvel fiatalabb pasival vannak.

Figyelt kérdés
Ferfiaknál ertheto, mert rengeteg ilyen van. Forditva ez nagyon fura
2022. febr. 3. 09:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"Alap a tisztaság, ha 30, ha 40, ha 50 éves valaki."

Ha tudnád, hogy mennyire nem alap rengeteg ember számára.... Elviekben alap lenne, de a gyakorlatban nagyon nem az. Nem kevés pasassal találkoztam, akinek méterekről bűzlött az izzadt, bepállott hónalja, szájszaga. Bele sem mertem gondolni, hogy a farka, segge mennyire lehet büdös.

2022. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én mikor egyetemista voltam, 20 éves, nagy előadóban voltunk, volt egy srác, aki kapott egy mezt valami amcsi barátjától. Soha nem mosta ki. Olyan tömény ecetszagot, amit az árasztott az egész teremben, olyat még nem észleltünk. Mégis két csaj ült mellette minden előadáson, akik fülig szerelmesek voltak belé. Ja, nem volt macsó, átlag pasi, 10 kiló túlsúllyal. Nem kamu, esküszöm.
2022. febr. 4. 23:30
 23/24 anonim ***** válasza:
53%

A kérdező szépen bemutatta hogy a nők sosem voltak normálisak

Sosem racionálisan kell feléjük közelíteni, mert az nem nyerő náluk.

2022. febr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%

#22

Vannak nők, akik bírják a büdöset. Senki nem állította, hogy minden nő kivétel nélkül igényes.

2022. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!