Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi motival egyes 40 es noket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motival egyes 40 es noket, h 20-25 kozotti pasival jonnek ossze? Ma lattam 3 ilyen nőt facebookon, h fia korabeli, 20 evvel fiatalabb pasival vannak.

Figyelt kérdés
Ferfiaknál ertheto, mert rengeteg ilyen van. Forditva ez nagyon fura
2022. febr. 3. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Miért írod, hogy férfiaknál érthető, fordítva pedig fura? Mitől más egy fordított felállás, férfiaknak elnézzük, a nők ássák el magukat, ha fiatalabbal mernek összeállni? Hogy is van ez?
2022. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Van egy ismerősöm, a fia osztálytársához ment hozzá, 30 év van köztük. Hozzáteszem, a srác kocka, külön szobában alszanak, de mindkettőnek jó így. A srác megkapja a meleg ételt, mosnak rá, a nő pedig nem dolgozik, mert a srác informatikus, jól megélnek a magas fizetéséből. Nem valami boldog házasság, de ha nekik megfelel így, akkor tőlem aztán azt csinálnak, amit akarnak...
2022. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

1. Szerintem arra gondolnak mások, hogy egy 40 éves férfi és 25 éves nő kapcsolatából még lehet családalapítás, gyerekvállalás. De fordított esetben azért ez ezerszer ritkább.


Kérdező, mondjuk azt nem értem 15-20 év korkülönbséggel hogy lesz valaki "fia/lánya korabeli"? Manapság az emberek nem 15-20 éves korukban vállalnak gyereket, hogy egy tőlük 15-20 évvel fiatalabb az a gyerekük korabeli lenne.

2022. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3. Igen, rengeteg ilyen felallas van, forditva nagyon ritka. Plusz a tarsadalmi megiteles. Elobbit mindenki ismeri, elfogadja, utobbira csak lesnek.
2022. febr. 3. 09:51
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

#4: Ez kettős mérce. És már nem a középkorban élünk.


#3: De 20 évvel fiatalabb simán lehetne a gyereke.

2022. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

"Ferfiaknál ertheto, mert rengeteg ilyen van."


Nőből is rengeteg van és ugyanannyira érthető. Csak neked a hamvas pinára nedvedzik és azt hiszed, mindenki ilyen. Rengeteg korombeli srác rajong nála 10-15 évvel idősebb nőkért. Az egyetemi oktatóink közül is van pár, akiről úgy beszélnek, mint valami istennőről.


Végre kezd lebomlani ez a nyomorult ageizmus

2022. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

3

Elfelejted, hogy a makk egészséges huszon-harminc éves nők egyre nagyobb része nem akar gyereket annak ellenére, hogy lehetne neki...


Ma már egyáltalán nem fontos annyi embernek gyerekgyártásra partnert keresni, mint anno. És ezek a lányuk korosztályával járó vén majmok sem akarnak gyereket, elhiheted.

2022. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mert a fiatal lányok nem keresnek komoly kapcsolatot, nem terveznek családalapítást, helyette karriert szeretnének, utazni, hobbijuk van. Nem akarnak babakocsit tologatni, munka után a házimunkát csinálni estig. Már most egyedüli fizetésből is el van aki jól csinálja, vagy nem ciki összeköltözni másokkal albérletbe, így legalább csak magára kell mosni, főzni, vagy szimplán csak elmegy kajálni, rendel valamit. Amelyik 20as nő meg komoly tervekkel, családalapítási vággyal rendelkezik és még néz is ki valahogy, azok foglaltak, vagy a jó pasik viszek őket. Én még nem láttam 20as éveiben járó igazán jó csávót 40es nővel.
2022. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

5. Persze biológiailag akár a 15 évvel fiatalabb is lehet a gyereke, nem csak a 20 éves. És kik szülnek manapság 20 évesen? Magyarországon csak a romák.


Nem a középkorról van szó, hanem arról, hogy a társadalom többsége szemében értékesebb az a kapcsolat, ahol családalapítás történik és gyerek születik, mint az, ahol nem.

Kettős mérce pedig ugyanúgy létezik fordítva is mindkét nem felé a másiktól és a társadalomtól is.


6. Én is bírtam az idősebb nőket és nem csak nézni. 15 évesen szerelmes voltam 1,5 évig a 40 éves angoltanárnőmbe. 22 évesen voltam először idősebb nővel, egy szintén 40 évessel. 24 évesen voltam aztán néhány hónapig egy 36 évessel és még később párszor is 40 körüliekkel. Nem volt rossz, de aztán rájöttem családot szeretnék és azt egy tőlem néhány évvel fiatalabb nővel tudtam elképzelni leginkább. (Persze ez azokat akik nem akarnak gyereket nem érinti.) Én is az ageizmus ellen vagyok elhiheted, de hiába tetszett 25 évesen egy 40 éves nő, ha vele az egyik legnagyobb álmomat, a családalapítást nem tudtam volna véghez vinni.


7. Persze, ezért is írtam, hogy nyilván ez csak annak fontos, aki akar gyereket. Aki nem, az keresgélhet bármilyen korosztályban.

2022. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%

Inkább az a kérdés mi motivál középkorú férfiakat arra hogy nagymamakorú öregasszonyokkal jöjjenek össze?

Ez egy jóval érdekesebb kérdés lenne

2022. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!