Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy cigány lányba, és valószínűleg ő is belém..merjek belevágni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A családom nem igen szereti a romákat. Viszont a lány családjának nincs baja a magyarokkal. Rendesek (nem kötözködnek), ápolják magukat, de dolgozni nem igen dolgoznak, csak adnak vesznek minden kacatot, és abból van a pénzük.

3 gyerekük van, abból kettő még óvodás meg kisiskolás.


Ők erősen "cigányosak" jellemileg, de nekem tetszik a stílusuk, kijövök velük, mindig jókat röhögök meg beszélgetek a szüleivel is.


Mit gondoltok, merjek belevágni a kapcsolatba? Én 23 vagyok, a lány 19.



2022. jan. 31. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Majd megver az apja.
2022. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A helyedben nem tenném.
2022. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1


Miért verne meg? Hiszen jól kijövök vele..

2022. jan. 31. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne!
2022. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz jó vége. Túl nagy a kúlturális különbség. Most még nem látod ezt a rózsaszín ködtől amiben úszol a szerelem miatt. Persze vannak rendes, normális romák is. De akikről írsz, háát.. Nem is dolgoznak stb.
2022. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan belemehetsz. Egy magyar lánynak nem ezt javasolnám egy cigány fiúval. A roma lányok kedvesek és figyelmesek többnyire. Ha a család is kedvel, akkor nincs vele probléma.
2022. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne!
2022. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
44%
Nyugodtan, hidd el nem lesz semmi baj, ha látod, hogy jól kijöttök
2022. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!