Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjem így? Feladjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjem így? Feladjam inkább?

Figyelt kérdés
1 barominagy motoros baleset miatt, nem működik úgy a himbilimbi, ahogy kellene, áll, azzal nincs gond, élvezni is tudok, de nemjön sperma! utóbbi 5-6 lánynál ez olyan fura dolgot váltott ki, hogy el is tüntek... nem kalandot keresek, de néha olyan gondolatok gyötörnek, hogy eldobnám az életem lassan...... Hölgyek, ez ennyirre gond nektek?
2022. jan. 31. 01:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Orvosnál voltál már ezzel a problémával?
2022. jan. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, miért lenne gond, legalább nincs dzsuva.
2022. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
orvos?!?!?!?!
2022. jan. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

❤️ Keress olyan lányt, amelyik nem akar gyereket.

❤️ Hidd el lesz ilyen !

❤️ Fogsz találni olyat...

2022. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Édesek vagytok, persze jàrok urológiára, andrológushoz, de most minden àll a covid miatt! Operàlni lehetne, de nagyon kockàzatos! Én màr gyereket nemszeretnék, de elfogadnék, akàr gyermekes anyukát is! Ahogy fennt îrták, hogy nincs dzsuva, azért ez nem îgy van, talàn 1 olyasmi érzés lehet, mikor levesznek 1 mellet, önbecsülésem az kuka..... Meg jó érzés volt pl ciciket lövőldözni....
2022. jan. 31. 02:23
 6/19 A kérdező kommentje:
4/5 Te olyan vagy? 😊
2022. jan. 31. 02:24
 7/19 A kérdező kommentje:
Vétlen voltam benne, 9 műtétem volt! Gyakorlatilag àtment rajtam 1 romàn kamion!
2022. jan. 31. 02:26
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
✅ Rengeteg meddő lány van - olyan helyen/kategóriában kellene keresned :/
2022. jan. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Persze,hogy probléma ha valaki egyszer gyereket szeretne!Vagy olyan lányt kell keresned aki szintén meddő,vagy olyat aki nem akar gyereket!Én társkeresőre fel raknám magam és ott kiírnám ,hogy meddő vagyok.Biztos lesz aki még örül is neki.Ezt próbáltad már?
2022. jan. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Úgy ismerkedj, hogy tisztázod előre, hogy nem akarsz gyereket, maximum örökbe fogadni. Nem is kell feltétlenül kitérni a balesetre rögtön, úgyse az a lényeg.

Egyébként se én, se a legjobb barátnőm nem akarunk gyereket és még ismerek ilyen nőket, úgyhogy nem nehéz ismerkedni, ha őszinte az ember.

2022. jan. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!