Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es nőknek ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nőknek ismerkedéskor férfi külseje mennyire számít?

Figyelt kérdés

30 felett tényleg egyre kevésbe nézik a külsőt, inkább az egzisztenciát?


A szavazás arról kérdez hogy női szemmel 30-as 40-es férfiak általában milyenek külsőre?



2022. jan. 24. 20:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
#7 21 éves vagyok, de soha nem jönnék össze egy 40-50 éves férfival, pláne nem olyannal, aki ilyen undorító módon vélekedik a vele egykorú nőkröl. :)
2022. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
"40 feletti nőknek egy 40-50 közötti, normális férfi jó. Mégis miért jönne valaki össze egy apja korabeli alkesszal? Vicces :D" A saját anyjából indul ki.
2022. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
67%
Rengeteget utazom tömegközlekedésen, konkrétan a férfiak elképesztően nagy része iszonyúan igénytelen 30 felett. A nők jó része meg még elhízottan is próbál valamit kihozni magából. És akkor ezek a sörhasú degeneráltak irkalnak ide is olyanokat, hogy "jój a nők 30 felett vének", miközben jóval fiatalabb férfiak -akik bizony már igényesek - bámulják az idősebb nőket.
2022. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuálisként több 40-es nőt tartok vonzónak, mint férfit. A nőkbe legalább valaki belenevelte, hogy ne legyenek a szokásaik miatt ótvarrondák.
2022. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
4%

Csak annyit mondanék, soha ne az legyen mérvadó mit mond a nő, hanem hogyan cselekszik. A kettő között sokszor extrém különbségek vannak.

A férfiak 99%-a bevallja, hogy a legfontosabb igenis a külső. A nők sose fogják ezt megtenni, pedig tanulményok bizonyítják, hogy a nők számára sokkal fontosabb a külső, mint a férfiaknak. Végső sosron ez logikus is, hiszen a nőnek válogatnia kell, neki limitált az ideje (termékenység), míg egy férfinek mindegy ilyen téren.

2022. jan. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
A #8-at lepontozóknak mi nem tetszett? Hogy a kopaszodás örökletes?
2022. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
42%

Attól még, hogy a kopaszodás természetes, ocsmány marad. A foghullás is természetes, mégsem szép.


Meg aztán pont az a nem kéri ki magának, hogy a csillogó feje búbja miatt meg van szólva, aki alanyi jogon rondábbnak tart minden nőt, aki nem huszonéves?

2022. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
54%

26# egyáltalán hogy keveredik ide hogy örökletes vagy se?????????

Én annyit írtam, hogy gusztustalan azt a pár szál hajat zselezni vagy vaxozni akinek szinte nincs is és inkább tolja le kopaszra. Élből vagytok ennyire buták páran vagy direkt kotozkodok? És igen gusztustalan az a 30+,40+os faszi aki igénytelen, el van hizva de közben ő szólja le, hogy milyenek a nők.... Hagyjuk már... Alomvilagban el, előbb nézzen tükörbe, hogy miért nem állnak le vele ;)

2022. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#27 Teljesen indokolatlanul összekapcsoltál egy másik válaszolóval. Nem szóltam le a nőket, és nem is kértem ki magamnak semmit. Mindössze tárgyilagosan, semleges stílusban leírtam, hogy a kopaszodás örökletes, senki nem tehet róla.

A foghulláshoz hasonlítani csúsztatás, az a legtöbb esetben a fogápolás elhanyagolásából következik.

2022. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#28, na ez a sértegetés már teljesen felesleges! Úgy tűnik, te minden válaszolót összemosol, ami nem éppen intelligens dolog. Szóval csak óvatosan a szavakkal.
2022. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!