Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fel oldanad a tiltást csak úgy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel oldanad a tiltást csak úgy?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt hagytam ott, mivel hatalmas csalódás volt nekem a pali. Az ágyban se alakított úgy ahogy ő azt elő adta (mennyi nője volt stb... Így még úgy...) aztán ősze kaptunk, pedig egy mezei kérdést tettem fel neki, utána én lettem a minden gonosz és támadott állandóan és már nem is azon ment a veszekedés amiből indult... (na mind egy is). Azt figyeltem akkor meg, veszekedés utána törölt minden honnan, hogy mikor profil képet cseréltem hirtelen megjelenő messengeren (de csak akkor). Ez is minek tudható be? Visza kanyarodva... Esküszöm semmit nem akarok tőle csak fel oldani vegye észre magát, hogy már egy fikarcnyit se érdekel vagy hagyjam úgy ahogy van?! De ha még lát azt fogja hinni kutakodok utána 🤦‍♀️. N29
2022. jan. 24. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe.
2022. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hú bocsi pár szót át írt... Dolgozom és nem igazán figyeltem!
2022. jan. 24. 14:26
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem úgy tűnsz, hogy fikarcnyit se érdekel....


Én amúgy nem oldanám fel.

2022. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Hogyha semmit nem akarsz már tőle, miért gondolkodsz a feloldáson?
2022. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mert nézegettem a tiltó listát és teljesen ki is ment a fejemből, hogy ő is ott van. Ennyi az egész.
2022. jan. 24. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feloldani. Szard le mit gondol rólad. Neked így jobb és kész
2022. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle én már semmit. Azért is fordult talán még a fejemben a fel oldasa, hogy vegye a lapot! Egyáltalán nem érdekel már. :) de akkor hagyom
2022. jan. 24. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha engem letiltana az exem, majd feloldana abból én nem azt szűrném le, hogy nem érdeklem őt...

Én pont hogy arra gondolnék, hogy feloldott, hogy nézegesse a profilom.

Mondjuk egyhamar nem jönnék rá mert én nem nézegetem az exem így azt sem tudom levagyok e Tiltva neki vagy sem..

2022. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább magadnak ne hazudnál, ha nem akarnál tőle semmit akkor nem oldanád fel többet. Nem, te azt akarod, hogy azt lássa milyen jól megvagy nélküle, csak azt nem veszed észre, hogy ezzel mennyire szánalmassá teszed magad és hogy pont az ellenkezőjét éred el vele.
2022. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni, a felét nem értettem annak, amit írsz…
2022. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!