Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

A valóságban eddig 2szer volt hogy kaptam jeleleket olyantól aki bejön, kezdeményeztem is, de azonnal kioffoltak.


Netes társkeresőket hagyjuk, az csőd. Fészbukon kb kettőezer csajt jelöltem be. Akik visszajelöltek azokra kreatív szöveggel ráírtam és így lett jónéhány ismerkedes, meg néhány csajjal randi is meg csók. De összejövésig sosem jutott el a dolog. Viszont mostanság valahogy már fb-n sem akar senki ismerkedni mint régebben.


Buliban nincs értelme sztem ismerkednem, hisz komoly kapcsolat a célom, kalandok nemigazán érdekelnek.


Nem tudom mi az oka hogy nem kellek a nőknek, ugyan introvertált vagyok, de van önbizalmam, s nem vagyok unalmas, se 2bites kangép, barátaim is vannak amennyit igénylek, jó hobbim is van. A saját szintemen próbálkozok kb, nem lövök magasra, sőt.


Hol, vagy hogyan kéne probálkoznom? Kezd frusztrálni már a dolog, egyre idősebb leszek.


Másoknak is ilyen nehezen megy az ismerkedés? Csak mert én azt tapasztalom a környezetembem, hogy ez elég általános probléma, nem egy velem korabeli haverom van aki szintén szűz, pedig sztem semmi baj sincs velünk. Azt vettem észre viszont hogy a fuckboy rosszfiús bunkó csávóknak mindig van nőjük. Változzak át akkor olyanná?


20f 186cm 64kg



2022. jan. 20. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
ronda vagy
2022. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemhinném, kb 10/4 es vagyok.
2022. jan. 20. 19:50
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Akkor vállalhatatlanul ronda
2022. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Buliban ismertem meg az elozo elettarsam. 3 evet eltunk egyutt. Es nem,nem fekudtunk le a buliban es meg utana ket hettel se.



Buliban ismertem meg a mostani elettarsam is. 9 eve elunk egyutt. Fel ev rendszwres randi utan fekudtunk le.


De en is jol nezek ki,meg a parom is.


N

2022. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
sztem a 186cmhez az a 64 kilo az nem lesz sok. izmot kene pakolnod magadra. tomegeles ezerrel. egyel meg mindent IS. sok zsir, szenhidrat es foleg feherje. aztan meg sok edzes. az 1RM-ed 60%val 10-12es szeriak. csak azokat az ismetleseket szamold amik mar fajnak. reggelire igyal meg 4 nyers tojast mint rocky balboa.
2022. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne igyál nyers tojást, mert csak fertőzést kapsz tőle! Hogy tudsz ekkora baromságot tanácsolni, 5-ös!? A válaszodat jelentettem.


Amúgy igen, valószínűleg az a baj, hogy nem vagy vonzó. Ha az lennél, akkor úgyis kialakulna magától a dolog, csak "sodródnod kellene az árral".

A testedzést én is javasolnám. Meg a megfelelő étkezést.


De csak józan ésszel - nehogy nyers tojást igyál minden nap! (Ilyen erővel leharaphatnád élő csirkék fejét is...)

2022. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

#6 Ne legyel mar betojva a nyers tojastol. Mit jelentettel? Eszednel vagy? Akkor a Rockyt is tiltsak be vagy mi a szosz?

De amugy engem az se bant ha megsuti az ipse. A lenyeg h tomegelni kell, de durvan.

2022. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Rocky egy FILM. A szórakoztatóipar egy terméke.


Mi viszont itt most egy valós esetről beszélünk. Mégegyszer mondom: a testedzéssel és az egészséges étkezéssel egyetértek.


De a nyers tojás fertőzést és betegséget okoz. Súlyosabb esetben akár kórházba is kerülhet az illető. Ilyen erővel azt is tanácsolhatnád neki, hogy egye meg a csirkéket nyersen!


A Kérdező egy 20 éves elkeseredett boldogtalan srác, aki amilyen sérülékeny lelkű lehet, még a végén el is hiszi, hogy nyers tojást kell inni. Én viszont ismeretlenül sem kívánom neki, hogy hazavágja a szervezetét.

2022. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Jol van polgaror baratom. Akkor egyet kerdeznek Toled: szerinted kozetkeztetesben (ertsd etterem, nem pedig a suli menzaja) a tatarbifsztekben a nyers hus nyers tojassal van keverve, akkor az fertozesveszelyes? Ha igen, akkor hogy adhat ra az ANTSZ, meg a hatosagi allatorvos engedelyt?


Nyilvan nem 0 a kockazat, de azert nem a 4 hete bepeneszedett maradek kajaval vetekszik ez a kockacat.


Annak orulok viszont, hogy egyetertunk a kaja - edzes kombot illetoen. Az is teny, hogy be lehet vinni mashogy is a feherjet. Pl az elelmiszeripar altal eloallitott mindenfele tejipari mellektermekkent (tejsavofeherje es tarsai) meg persze feldolgozatlan formaban is. En az utobbit preferalom. Es nem mellesleg nem vagyok egyedul ezzel a velemennyel:


https://www.youtube.com/watch?v=yGJ63rHaBsM

2022. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es, sosem hittem volna, hogy egyszer a Társkeresési nehézségek témakörön belül a nyers tojás fogyaszthatóságáról fogok vitatkozni 😂😂😂

A kérdésre visszakanyarodva:

Az izmos test csak javíthat a helyzeten.

Fogyassz fehérjét. Fogyassz zsírt. Szénhidrátból csak minőséget.

2022. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!