Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aszexuálisoknál kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexuálisoknál kapcsolatban az összebújás pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom már hosszabb ideje, hogy aszexuális vagyok. Próbáltam sokat olvasni a témáról, de pár dolog nem világos. Azt tudom, hogy nem éreznek szexuális vágyat, ezért nem szexelnek, bár összezavart, hogy vannak a szürke aszexuálisok, akiknél előfordul. Sőt vannak olyanok, akik nem aszexuálisak, csak simán szex undoruk van. Innentől tényleg nem tudom hová soroljam magam. Illetve érdekel, hogy az aszexuális összebújást, hogy kell elképzelni? Tehát csak összebújnak ruhástul és nem történik más? Jó lenne, ha olyan válaszolna aki aszexuális, vagy szakértő a témában.

2022. jan. 18. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
En szurke aszex ferfi vagyok; de mivel a kulsom pont nem az emberek altal kikialtott sztereotipiaknak megfelelo, ezert evek ota nem talalok part; csak extra szexualis vaggyal futott noket. Kb egyedul fogok megoregedni, borzaszto.
2022. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is aszex vagyok, nem kívánom a szexet egyáltalán, néha undorodom is tőle. De kapcsolatban igazodom a másikhoz, ritka nagyon azért hogy két aszex egymásra találjon. De az összebújasba szerintem nem kell belegondolni semmit, bár igaz hogy én elég naiv vagyok és nemrég tudtam meg hogy a netflix and chillnek is van ilyen töltöttsége 😅
2022. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

Bár én nem vagyok aszexuális, de igazából sok dolgot ki be tudok kapcsolni magamban, vagy máshogy kedvem szerint formálni, valamint az elmében is elég jártas vagyok.


Mesztelenül jobb feküdni, mert úgy mond "nagyobb" a közelség, csak nincs benne szexualitáshoz köthető energia.

Úgy kell elképzelni, mint a szexuális összebújást. Ugyanaz. Abban sincs szexualitás, hanem érzelmek, szerelem, törődés.

Lehet, hogy ez átfordulhat szexbe, de ez a ritkább, míg az aszexuálisoknál nem fordulhat át szexbe. Ennyi.


Két személyiség egymásra figyel romantikus érzelmekkel.

2022. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Aszexuális vagyok, nekem ez a vágyam, hogy legyen valaki, akit szerethetek és egész éjjel ölelhetem, bújhatok hozzá. :3 Meg úgy mindig amúgy, amikor kettesben vagyunk.


Természetesen no koitusz. Soha. Never. Nie.

2022. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem is eppen ez. Lehetetlen kuldetes:/
2022. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az aszexuálisok is szerethetnek szexelni. Csak nem tartanak szexuálisan vonzónak senkit. De ettől még magát a szexet élvezhetik meg érdekelheti őket.


Másrészt az összebújás pont ugyanolyan, mint azoknál a pároknál, akik szexuálisan vonzódnak egymáshoz. Vagy nem tudom, más pároknál nem szokott olyan enni, hogy mondjuk úgy néznek filmet a kanapén, hogy az egyik ráhajtja a fejét a másik vállára, vagy összeölelkeznek és bebújnak egy takaró után, és nem szexelnek, csak így ülnek, mert jólesik nekik a másik közelsége? Voltam már kapcsolatban nem aszexuálissal, és mi csináltunk ilyet. Az aszexuális partnereimmel is pont ugyanilyen az összebújás.

2022. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!