Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfi miért gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért gondolja úgy, hogy egy 30 feletti nőnek már nem lehetnek (ne legyenek) saját igényei?

Figyelt kérdés

Döbbenet, hogy tényleg nagyon sok férfi így gondolkozik. Miért ne lehetne egy 30 éves vagy akár egy 40 éves nőnek is elvárásai? Miért kellene nekik már megelégedniük bárkivel?

A legtöbb nő amikor közeledik a 30, pont ezért megpróbálja magát "értékesíteni a húspiacon", hogy még minőségi társhoz jusson. Miért gondolja a legtöbb férfi azt, hogy a nő az 30 fölött már "romlott hús"?



2022. jan. 9. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 ebben sajnos teljesen igazad van.

Ez tipikusan a "savanyú a szőlő" esete.

Amit nem kaphatsz meg, azt lefikázod, hogy jobban érezd magad.

2022. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
Oké legyen elvárásod, de mire fel?
2022. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem értem. Nyilván egy 20 éves fiú nem a 30-asokból választ, de egy 40 éves férfinak simán jó parti lehet egy 30 éves nő. 40 évesen lehet ábrándozni 20 éves lányokról, de ez azért elég keveseknek jön össze. Ha van pénze, akkor talán, de nem kéne abban az illúzióban ringatni magát, hogy a személyiségét szereti az a kislány.
2022. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha a férfiak gondolják ezt, akkor miért a nők próbálják, ahogy írod, értékesíteni magukat a húspiacon?

Sokkal inkább tűnik úgy, hogy magukat tartják aztán kevésbé értékesnek, olyannak, akinek később már nem jut jópasi, csak olyan átlagos.

2022. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak ilyen önvigasztaló dolog. Tudod, amikor valakinek nem jött be a fiatalkor, akkor kell valami reménysugár, hogy "na majd eljön az én időm". Mindenkinek szüksége van reményre.
2022. jan. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én úgy láttam hogy inkább 35 felett jön elő a nagy péniszvadászat. Akkor már persze azt írják hogy "kedves megértő férfit" keresnek.

Száradnak a tojások és nincs aki megöntözné

2022. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!