Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy csak interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak interneten tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Valahogy mikor először előben találkozom egy lánnyal nem tudok kapcsolatot teremteni vele, tegnap is tök szimpi volt egy lány de egyszerűen féltem tőle nem mertem kérdezni stb.

Viszont ha interneten ismertem volna meg és ott beszélgettünk volna akkor előben teljesen bátor lettem volna, beszélgetnék vele, internetről volt csak eddig több kapcsolatom.


2022. jan. 1. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Örülj hogy neten legalább összejön,másnak még ott sem.
2022. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van benned egy "gát" ami akadályozza, hogy beszélgetést tudj kezdeményezni, egyáltalan odamenni hozzá, stb. Lehet ez a határozatlanság, szégyenlősség, introveltált személyiség, félsz az elutasítástól vagy bármi ehhez hasonló dolog.


Nekem az élőben történő ismerkedéssel annyi a gondom, hogy nem tudom melyek azok a helyszínek ahol érdemes lehetne ismerkedni, vagy ahol nem jönne le furán ha odamegyek egy lányhoz. Legnagyobb esély talán a koncerteken lehetne. Ott egyből lehet témát generálni, viszonylag nagy tér és elég sokan szoktak lenni. De mivel nincs védettségim ezért offos a dolog. Pedig a mostani Tankcsapda koncerten lehet lett volna valamennyi esélyem :D. Na mindegy.


Szóval szerintem a fent említett dolgok valamelyike lehet a gond. Esetleg mindegyik. A nettel az a probléma, hogy lutri. Lutribb mint élőben ismerkedni. Netes ismerkedésnél simán benne van, hogy élőben totál máshogy néz ki, a személyisége nem olyan mint ahogy azt írásban beállította, szinte meg sem mer szólalni annyira zavarban van. És azert az gáz ha már beszélgetsz vele 1-2 hete, totál szimpatikus, de mikor találkoztok kijönnek a problémák.


Volt egy hasonló élményem nemrég :D. Beszélgettem a neten egy lánnyal, nagyon szimpi vol az ahogy leírta magát, nagyon tetszett képeken stb. Taliztunk élőben aztán jött a hidegzuhany :D. Flegma volt, nem mert megszólalni, folyton a telefonját nézegette, témát generálni absulzolút nem tudott és a végén még a fejemhez vágta, hogy volt már jobb randija is :D. Komoly volt.


Szóval ennyi. És még egy dolog. Eddig kb 5 kapcsolatom volt. Ebből 4 lányt a neten ismertem meg. Nem tartottak sokáig. Egy lányt pedig élőben. 2 évig voltunk együtt.

2022. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 A lutrival egyetértek. Nekem is volt már “érdekes” randim netes ismerkedés után. Volt, hogy kvázi szöges ellentéte volt élőben a srác annak, akit előtte hetekig előadott. Próbáltam azért normálisan hozzáállni, hátha csak én reagálom túl, de sajnos kiderült, hogy nem. Egy időre fel is függesztettem ezt a dolgot.:D
2022. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nálam volt olyan, hogy beszélgettem egy sráccal több hétig és olyan szinten közös volt az érdeklődés meg úgy kijöttünk egymással, hogy már kb a kapcsolatot terveztük. Aztán eljött a személyes találkozás. Nagyon vékony volt meg a fogai nagyon durván rosszak voltak. Úgyhogy nem is lett semmi az egészből. Kedden is volt egy találkozóm ott is máshogy nézett ki a srác, de a személyisége zavaróbb volt. Nem is kérdezett semmit csak egyfolytában hülyeségekről beszélt meg nevetgélt.
2022. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!