Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Álláskeresőként ciki ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álláskeresőként ciki ismerkedni ? Emiatt lenéznének a férfiak?

Figyelt kérdés
32N
2021. dec. 31. 14:36
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
18 Ha 0-24 -ben az álláshirdetéseket nézném attól nem lenne több belőle, napi szinten többször átnézem ígyis, meg érdeklődök személyesen is. De az ismerkedésre társkeresésre is jut idő. Azért nyilván több az időm így, mint a napi 8-9 óra munka plusz utazás mellett.
2021. dec. 31. 18:03
 22/33 anonim ***** válasza:

Én biztos nem néznék le emiatt senkit, ha amúgy látszik rajta, hogy normális és nem egy tróger.


Én mérnökként az elmúlt 3 évben 4 munkahelyet áltottam, és megint állást keresek.

2021. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Lehet akkor csak én vagyok ennyire célirányos. A társkeresés is egyfajta kiadás, ameddig nincs bevételem és most ne az álláskeresési járadékra gondoljunk, akkor számomra felejtős. Nem valószínű, hogy lokációhoz kötném a társkeresést ez viszont utazási költséggel járna. Ameddig nincs normális bevételem hanyagolnám az extra kiadásokat. Ezek szerint akkor anyagias is lennék?
2021. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

23-Ez attól függ, ki mennyit tesz félre, de egyébként álláskereséskor hétvégi tali jöhet szóba, hiszen hétköznap hívhatnak ajánlatokkal. Maga a randi pedig párszáz forintos kv,tea is lehet.


Bár ilyenkor szerintem nem a legjobb, mert szerintem 10/9 nő elrohanna a randiról, ha szóba kerülne a munka és azt kellene hallania, hogy most épp nincs (nem próbáltam).


Ha van itt nő, cáfoljon rám.

2021. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

23 Drága utazàst vagy hasonlót nem szerveznék de egy kávét meginni vagy hasonló max párezer forintos dolog miért ne férne bele?


24 Az élet ugyanúgy zajlik tovább , csak mert nincs munkám napközben ettől elmehetek épp bárhova.Miért kellene hétvégére redukálni a találkozást ?Nálam a telefon, elérnek.

2021. dec. 31. 18:19
 26/33 anonim ***** válasza:

25-: 24 vagyok. Persze, de azért elég kellemetlen ha randi közben kell ezt letelefonálni. Sok esetben egybekötik egy hirtelen telefonos interjúval, ami 20-30 perc-inkább nem kockáztatom meg.


A randi is fuccsba mehet emiatt, és az interjú-majd a munkalehetőség is.


De persze aki ezt meg tudja oldani, le a kalappal.

2021. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ez is egy nézőpont, de aki félretesz nem azért tesz félre, hogy felélje, hanem célja van vele többnyire. Vagyis a legtöbben nem tartalékolnak a nehezebb időkre. Betonbiztosnak vélik a munkát ezért úgy is viszonyulnak a megtakarításhoz, vagyis nincs. Mondjuk 10 ledolgozott év után ki számít leépítésre? Az más, ha felkészül, mert bedolgozó és őket küldik el először, vagy tervben van a váltás. Tehát nem azért dolgoztál, tettél félre, hogy feléld, ha nem muszáj. 160bruttó mellett pedig nem ugrálnék, csak a legfontosabb dolgokra költeném. Ilyenkor érdemes visszafogni magunkat, vagyis én eddig így tettem. Ki hogy gondolja...
2021. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27-Én mondjuk pont a tartalékolós fajta vagyok, így azért marad.
2021. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

26 Sosem hívtak 20-30 percre állásinterjú miatt. Pedig már sajnos voltam többször álláskereső az elmúlt évek alatt. De lehet van ahol ez elterjedt, itt ahol én élek nem igazán jellemző.


27 Ennyi erővel sose vegyünk semmit hiszen a te elgondolásod alapján : akkor vehetnénk ha már életünk végéig elég megtakarításunk van?

2021. dec. 31. 18:30
 30/33 anonim ***** válasza:
28 akkor neked ment a zöld kéz! ;)
2021. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!