Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Álláskeresőként ciki ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álláskeresőként ciki ismerkedni ? Emiatt lenéznének a férfiak?

Figyelt kérdés
32N
2021. dec. 31. 14:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem néznek le, de akinek volt már kellemetlen tapasztalata olyan nővel aki nem nagyon akart dolgozni, az egy kicsit esetleg gyanakvóbb lesz.
2021. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
1 Nem várok el sem eltartást sem meghívásokat. Egyszerűen most így alakult, hogy nem találok állást pedig rajta vagyok a dolgon ezerrel.
2021. dec. 31. 14:41
 3/33 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es válaszoló is írta nem mindegy hogy egy lusta munkakerülő ingyenélő nőről van szó,vagy esetleg így alakult épp az élete.

Alapból minden esetben nyitok egy nő felé ha ismerkedni akar.Az ismerkedés elején a beszélgetésekből már kiderül milyen a személyisége,a jelleme.Nyilván ha kerüli a munka lehetőségét akkor nem lesz belőle semmi részemről.Ha meg akar dolgozni akkor tudom hogy előbb utóbb fog is dolgozni és nem akadok ezen fenn.

2021. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem, de fordítva tegyük ezt fel.
2021. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4 Nőként én csak a saját oldalamról tudom feltenni.
2021. dec. 31. 14:53
 6/33 anonim ***** válasza:
34%
Nem nem ciki. Fordítva viszont igen, ha a férfi álláskereső akkor általában kiesik.
2021. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok,sztm a férfiakat ez nem igazán érdekli.
2021. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szoktam megmondani, h mi a helyzet. Annyit mondok, h homeofficeban vagyok és dolgozom. Ők is titkolóznak vagy kamuznak, akkor én is.
2021. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%

Fordítva viszont igen, ha a férfi álláskereső akkor általában kiesik.


és a nő miért nem? fifty-fifty

2021. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnék semmi rosszat e plusz információ alapján, mint amit leírtál.
2021. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!